PDA

Zobacz pełną wersję : Kod javascript w artykule



Jdwind
27-04-2016, 05:37
Szukałem w dokumentacji ale nic nie znalazłem, może coś wiecie - przy próbie zapisu artykułu (tudzież modułu z własnym kodem), w którym umieszczam znaczniki javascript (akurat kod mapy google, ale to przykładowo) wywala mi stronę. Nie pokazuje żadnych błędów tylko od razu biała strona z informacją, że strona jest niedostępna. Po usunięciu kodu js zapisuje poprawnie. Włączyli jakieś mechanizmy ochronne czy co? Próbowałem z czyszczeniem cache'u, szablon któryś ze standardowych, jak tworzyłem artykuł/moduł chyba na którejś wcześniejszej wersji (3.2 czy 3.3) nie było problemów z zapisaniem. A, oczywiście edytor wyłączony.

moje
27-04-2016, 10:01
Nie pamiętam czy tag script nie jest filtrowany. Musisz sprawdzić te ustawienia. Sprawdź też czy na standardowym szablonie dzieje się tak samo czy może pojawia się jakiś komunikat błędu.

Jac
27-04-2016, 10:18
Dla administratora domyślnie nie ma filtrowania tagów.

moje
27-04-2016, 11:41
Może w ustawieniach edytorów (nawet tego podstawowego) zostało to dodane - osobiście tego nie sprawdzałem.

Do głowy mi jeszcze przychodzi jakiś konflikt z szablonem.

Jdwind
28-04-2016, 00:09
Okazało się, że jednak wina leży po stronie komputera/sieci - z innego z innej sieci zapisuje bez problemu (przeglądarka FF tu i tu).

moje
28-04-2016, 00:52
A masz na tych komputerach różne antywirusy (lub takie same ale z innymi ustawieniami)?

Jdwind
28-04-2016, 02:45
Całkowicie różne, ale jak pisałem - wcześniej mi zapisywało bez problemów. Wydaje mi się, że to wina pamięci podręcznej (na komputerze albo w sieci), ważne że nie Joomla :).
Zdrówka.