PDA

Zobacz pełną wersję : Nagłówek na całą szerokość strony



stawnasto
04-05-2016, 23:39
Witam Serdecznie
Potrzebuję zrobić nagłówek strony z pokazem zdjęć i opisem zdjęć który będzie wyświetlany na całej szerokości strony, niezależnie od rozdzielczości monitora i ustawień widoku w przeglądarce. Pracuję w artisteer ale tam można coś takiego wykombinować ale z jednym zdjęciem, jeżeli chodzi o pokaz slajdów to już nie da rady tego wkomponować w całą szerokość strony.
Jeżeli ktoś wpadł na taki dodatek to proszę o przesłanie linka, najlepiej darmowy bo działam charytatywnie w fundacji.
Pozdrawiam serdecznie za pomoc.

mjmartino
05-05-2016, 09:01
Aristeer niejest darmowy z tego co się orientuje wiec jak charytatywnie ;)
Robisz moduł i tam wrzucasz slidera that all

Tor_
05-05-2016, 09:31
Skoro używasz Artisteer, to o ile dobrze kojarzę połączył się z aplikacją THEMLER. I takie rzeczy idzie tam zrobić od ręki.

stawnasto
06-05-2016, 12:15
Pragram mi udostępnił ktoś ale to jest starsza wersja Artisteera, ja robię moduł w joomli wrzucam tam slajdera ale jak np. ktoś ustawi widok w przeglądarce na 75% to slajder się pomniejsza a musi byc cały czas na 100% szerokości...

przykład: http://test.fundacjaskarbowosci.pl/

palyga007
06-05-2016, 12:41
Jeśli mogę sobie pozwolić na osobistą uwagę to nasuwają mi się pytania...

Po co? w jakim celu?
Jeszcze mi się chyba na tym forum nie przytrafiło, aby użytkownik pokazał w artisterze coś co nie będzie delikatnie rzecz mówiąc... odbiegało stylistycznie od aktualnie przyjętych trendów...

Też mam w swojej historii kilka projektów, które bym spalił a popioły zakopał. Na szczęście strony, albo już nie istnieją, albo uległy modyfikacji. Od pewnego czasu korzystam z gotowych rozwiązań lub projektów dostarczonych przez profesjonalnych grafików. Wtedy to przynajmniej ma ręce i nogi...


Czy nie prościej/taniej skorzystać z szerokiej oferty darmowych szablonów?
Każda szanująca się "szablonownia" ma przynajmniej jeden darmowy projekt, który poddany odpowiednim przeróbkom da się dopasować do każdej strony.

Czas, który został poświęcony na przygotowanie tego projektu na pewno wystarczyłby na wyszukani i znalezienie czegoś ładniejszego/bardziej funkcjonalnego

Strona jest wtedy RWD czasami nawet spełnia normy WCAG...

Pozostawiam do przemyślenia.

mjmartino
06-05-2016, 13:12
template.css 822

.art-header>div.art-nostyle,.art-header>div.art-block, .art-header>div.art-post {

position: absolute;
z-index: 101;
width: 100%; /* dodaj */



Tak jak @palyga007 piszę wyżej. Są darmowe całkiem okey, w końcu za darmo nikt nie wybrzydza.
Dwa to że jest fundacja to nie znaczy że wszyscy w niej działają za 0zł ;)
Stronę można zrobić probono ale zakup poszczególnych rzeczy może się odbyć zwyczajnie na fvat pod fundacje wrzucą w koszty i tyle.

stawnasto
08-05-2016, 09:55
Dzięki za pomoc :)
Właśnie o to mi chodziło :)
Pozdrawiam