PDA

Zobacz pełną wersję : contakt: trzy formularze na stronie



qrdziel
11-05-2016, 17:49
Jak uzyskać trzy formularze kontaktowe na stronie z mapami:
przykład:
http://sbglobalwebsite.wix.com/sbglobal#!contact/cvw5

jak uzyskać takie samo w joomli?
jest może jakiś komponent który mi to ułatwi, czy muszę rzeźbić w html'u?

moje
11-05-2016, 19:59
Skorzystaj z trzech modułów do wyświetlania kontaktów -> JED.

qrdziel
12-05-2016, 09:56
Jakie polecacie? free.

Gall Anonim
12-05-2016, 18:09
te które najlepiej się sprawują
Panie @qrdziel - zapraszamy na JED raz jeszcze - to nie jest miejsce na koncert życzeń który sobie uskuteczniasz od jakiegoś czasu - to jest miejsce do rozwiązywania faktycznych problemów a nie wysługiwanie się przy robieniu komercyjnych zleceń osobami niosącymi pomoc za free.
Całkiem niedawno pomimo chęci pomocy ze strony paru osób oczekiwałeś że postawią sobie demo strony i skonfigurują tak aby wystąpiły twoje problemy. Teraz najwyraźniej też oczekujesz że ktoś poda ci rozwiązanie na tacy. Z pamięci kojarzę przynajmniej cztery rozwiązanie ale do wszystkich doszedłem sam i podpowiadam tym którzy wykazują się chociażby odrobiną wysiłku.
Tak więc zapraszam na JED.

qrdziel
12-05-2016, 20:14
nie rozumiem.
zajmuję się komercyjnym tworzeniem stron i czasami mam problem
nigdzie w regulaminie forum nie jest napisane, że nie mogę z tego powodu zadawać pytań

na JED jest 239 rozszerzeń dot. kontaktów, myślałem, że ktoś z palca podpowie i nie będzie robił wielkiego halo zaoszczędziłbym czasu.
sam zainstalowałem wszystkie darmowe i testowałem znalazłem taki który mi odpowiada:
darmowy moduł, zawierający mapę, formularz kontaktowy i namiary na firmę:

OT Quick Contact module (https://www.omegatheme.com/joomla/extensions/272-ot-quick-contact-module)

Tak na przyszłość - gdyby ktoś szukał aby nie tracić czasu.

Gall Anonim
12-05-2016, 21:02
@qrdziel
wszystko jest fajnie do póki ma swój umiar a nie kazanie komuś robienia rzeczy za ciebie jak to miało miejsce w przypadku o którym wspomniałem - po prostu - przeholowałeś w swojej oszczędności czasu - dziwi mnie to że nie rozumiesz.
I jedna uwaga - nie baw się wielkością liter bez potrzeby - bo o ile kojarzę to zostało ujęte w regulaminie - co do form wyrazu i akcentacji.
Tak na przyszłość.