PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z modułem logowania



aplauz
22-05-2016, 00:11
Witam.
Mam nietypowy problem z modułem logowania. Gdy podam poprawny login i hasło, to loguje poprawnie. Ale gdy podam błędne dane, albo nie podam ich wcale, to zamiast informacji o tym, otrzymuję pustą stronę "user-login". Mógłby ktoś mnie naprowadzić, gdzie skaszaniłem?

www.portsmouth.pl (http://portsmouth.pl)

Standardowo na stronie chciałbym zostawić tylko te dwa małe przyciski "Zaloguj" i Zarejestruj". Okienko logowania wrzuciłem teraz tymczasowo, żeby pokazać w czym jest problem. Dlaczego strona "user-login" jest pusta?
Joomla 3.5.1, JFusion 2.1.2

moje
22-05-2016, 11:56
A czy Twój posiada tag odpowiedzialny za wyświetlanie komunikatów?

aplauz
22-05-2016, 12:14
A czy Twój posiada tag odpowiedzialny za wyświetlanie komunikatów?

Wybacz, ale nie za bardzo rozumiem Twoją odpowiedź. Chodzi o włączenie debugowania Joomla? Nic ciekawego tam się nie wyświetla. Było kilka błędów z pakietami językowymi niezwiązanymi z modułem logowania i to wszystko. O jaki tag chodzi?

Jest to ewidentnie jakiś problem z szablonem. Wie ktoś które pliki odpowiadają za wyświetlanie strony /user-login?

robak142
22-05-2016, 14:52
@moje miał na myśli, czy aby na pewno Twój szablon posiada we właściwym miejscu:<jdoc:include type="message" />. To po pierwsze.
Po drugie pewnie masz pozycję menu z aliasem user-login. Po kliknięciu w Zaloguj -do niej Cię właśnie przenosi.
Nie ma uniwersalnych dla każdego przypadku szablonu plików odpowiadających za user-login. Sprawdź przyporządkowanie elementów do w/w pozycji menu.

aplauz
23-05-2016, 07:38
@moje miał na myśli, czy aby na pewno Twój szablon posiada we właściwym miejscu:<jdoc:include type="message" />.

No teraz to rozumiem :-). Ten tag jest we właściwym miejscu. Czyli pomiędzy BODY i tylko raz.



Po drugie pewnie masz pozycję menu z aliasem user-login. Po kliknięciu w Zaloguj -do niej Cię właśnie przenosi.

Po kliknięciu w menu z aliasem również pusta strona.

Zainstalowałem ten szablon lokalnie na czystej Joomla - działa. Albo więc naknociłem coś solidnie w szablonie, albo szablon gryzie się z którymś rozszerzeniem. No nic, szukam dalej. Dzięki za rozjaśnienie sytuacji.

aplauz
23-05-2016, 08:25
Szablon i Joomla były w porządku. Problemem było któreś z rozszerzeń. Zrobiłem czystkę, powyłączałem wszystkie zbędne i działa. Nie wiem jeszcze które dokładnie, ale w wolnej chwili zrobię rekonesans.