PDA

Zobacz pełną wersję : Prosba o pomoc z MOSCOM



pilu
17-03-2007, 20:57
zainstalowalem komponent MOSCOM i dodatek do niego ale nie wiem co dalej bo nie moge dodac artykulu to sa moje ustawienie konfiguracyjne prosze o pomoc
mozna to sprawdzic pod obejetnie jakim artykulem na mojej stronie www.liveportal.pl (http://www.liveportal.pl) ewentualnie prosze pisac na gg 4411164
Aktualne ustawieniaWyjaśnienieEmail adminaEmail do adminaWyłączone sekcjeWpisz ID sekcji jakie wyłączasz z domyślnego komentowania, np.: 0,1Wyłącz artykułyWpisz ID artykułów jakie wyłączasz z domyślnego komentowania, np.: 0,1Komentarzy na stronieWpisz ile ma być pokazanych komentarzy na stronie, np.: 3Chcesz wesprzeć ten projekt? Nie Tak Możesz skorzystać z paypal. W ten sposób zasponsorujesz moją pracę, co mnie jeszcze bardziej zmobilizuje do niej! :-)Powiadamianie admina emailem Nie Tak Włącz / Wyłącz email do adminaPowiadamianie gości emailem Nie Tak Włącz / Wyłącz powiadamianie osoby o dodaniu przez nią komentarzaAkceptowanie komentarzy przed dodaniem Nie Tak Jeżeli wybrałeś tak to komentarze przed publikacją wymagają Twojej akceptacji.Jeśli ta opcja będzie wybrana email będzie wysyłany po dodaniu nowego komentarza. Otrzymasz powiadomienie pod warunkiem wybrania" Tak" w opcji wysyłania maili do adminaTylko zarejestrowani użytkownicy Nie Tak Wybierz "Tak" to tylko zarejestrowani użytkownicy będą mogli dodać komentarz, wybierz "Nie" to wszyscy goście będą mogli komentowaćPowiadamianie o nowej wersji Nie Tak Po wybraniu "Tak" będzie pokazany komunikat o dostępności nowej wersji komponentu (UWAGA: do serwera wysyłana jest jedynie informacja o numerze wersji)Zrób podgląd Nie Tak Daje możliwość gościom podglądu komentarza przed dodaniemUkryj komentarze Nie Tak Pokaże (Komentarzy (x) - Dodano komentarzy) zamiast domyślnychUkryj URL Nie Tak Ukryj URL - ukrywa możliwość tworzenia linka do strony www w komentarzachWymaga email Nie Tak Wybierz czy wymagasz podawania emailiNowy komentarz jako pierwszy Nie Tak Lista nowych komentarzy od najnowszegoForma komentarzy Nie Tak Komentarze powyżejCSS komentarzy Nie Tak Pokaż formę komentarzy wg CSS Twojej templatki

stone
17-03-2007, 21:47
Coś masz źle wstawione w kod bo na stronie dane artykułu widać takie coś

mosMainBody(); ?>

Popraw to, może to rozwiąże problem. Błąd był najpewniej podczas wklejania kodu dla bota do pliku index.php Twojej skórki

pilu
17-03-2007, 22:02
dzieki juz wszystko dziala jak narazie