PDA

Zobacz pełną wersję : RSForm! Pro w kodzie szablonu



GeVer
03-06-2016, 13:07
Witam chciałbym podpiąć formularz zrobiony w RSForm! Pro do kodu szablony za pośrednictwem PHP. czy może ktoś mi powiedzieć jak mogę go wkleić na sztywno ??

czy jak skopuje sobie kod formularza jaki on mi generuje i wkleję go do kodu szablonu bedze on działa ??

GeVer
03-06-2016, 15:34
może rozwinę o co chodz....
potrzebuj ę przerobić domyślny plik logowania/rejestracji ( szablon )

za pomocą bootstrap tabs chwiałbym w jednej zakłądce dać logowania a drugie rejestracje ( formularz który zrobiłem w RSFrom Pro ) ale nie wiem w jaki sposób mogę go umieścić bezpośrednio w kodzie szablon. bo za pośrednictwem <jdoc:include type="modules" name="rejesracja" style="xhtml" /> ( załączyłem do pliku default_login.php ) nie odpala mi tego szablonu ... nie interpretuje mi tego kodu :(

czy może ktoś powiedzieć jak to zrobić ??

mjmartino
03-06-2016, 23:25
support kupiłeś dodatek to z niego korzystaj!
Tutaj masz rozwiązanie (https://www.rsjoomla.com/support/documentation/rsform-pro/plugins-and-modules/content-plugin-plgcontent-display-the-form-in-an-article.html)

GeVer
04-06-2016, 06:01
to nie jest rozwiązanie problemu.

ponieważ ten mod daje mi mozliwość dopisania formularza do artykułu z poziomu joomli a ja potrzebuje go wstawić na sztywno do pliku default_login.php

mjmartino
04-06-2016, 09:52
Zjedz na samsam dół tego art.

GeVer
04-06-2016, 11:07
https://www.rsjoomla.com/support/documentation/rsform-pro/plugins-and-modules/rsform-pro-system-plugin.html?utm_source=readmoredoc&utm_medium=link&utm_campaign=rsformpro-content no tym mowa ?? tylko ze nie widzę tam informacji jak umieścić formularz w kodzie ...

moze jestem slepy jak tak to przepraszam.

mjmartino
04-06-2016, 15:08
Zrób dwa moduły ... jeden rejestracji drugi dla rsformcja.. wywołujesz jeden i drugi w tabach.. poco się grzebać w kodzie.
Dwa napisałem że masz support jeszcze w końcu to dodatek płatny..

GeVer
04-06-2016, 20:42
To jak zdefiniować bez grzebania sie w kodzie by system potrafil rozpoznać zależność-> jak jestem zalogowany to wchodzę dalej / jak nie jestem zalogowany to wyświetla kod "tabs" gdzie ma mieć logowanie i rejestracje w zależności od zakładki zdefiniowanie....

Karol99
04-06-2016, 21:21
Nie kombinuj jak koń pod górę... Umieszczasz po bożemu moduł w określonej pozycji szablonu, jak chcesz to robisz w tych tabs, uwzględniasz zalogowany/niezalogowany - i po problemie. A ty usiłujesz j! na statyczny html przerabiać i umieszczać coś na sztywno w kodzie...

GeVer
05-06-2016, 12:34
racja :)

dziękuję