PDA

Zobacz pełną wersję : Polska Niemcy na Euro 2016 - Typy, opinie, kciuki.

Karina88
16-06-2016, 12:24
Dzisiaj mecz! Panie i Panowie, miasta się na chwilę zatrzymają kiedy o 21:00 na boisku zaczniemy z pierwszym gwizdkiem. Co myślicie? Jakie szanse, jakie przewidywania?
Z mojej strony dodam, że będę szczęśliwy jeśli uda się osiągnąć remis, z drugiej strony wiem że to najlepsza polska ekipa jaką mieliśmy na przełomie kilkunastu lat. Więc jest szansa poważna na nieco więcej niż remis. Do boju :)

17-06-2016, 13:52
Co prawda nie udało się trafić, ale wynik i tak bardzo dobry. Trochę w pierwszej połowie nas cisnęli, ale udało się to utrzymać i w drugiej połowie było już bardzo dobre granie. Super mecz w sumie :)

Karina88
21-06-2016, 14:33
Mam nadzieję, że wygrają, duch w narodzie rośnie :) Może 1:0? Za dużo bramek w turnieju nie strzelamy (inni zresztą tez nie)

mjmartino
22-06-2016, 08:12
Nie wierzę kobieta taki wątek założyła to niespotykane :P I w dodatku większość kobiet się wypowiedziała.. ja się pytam gdzie ta męska część na forum :D

Co do meczu z ukraina to był słaby i nasi średniawo grali obstawiałem 3:0 dla nas.. ale dobre i 1:0 w turnieju liczą się wygrane a nie jak się wygrywa ;)

Ze Szwajcarią lekko nie będzie 1:1 w dogrywce 2:1 dla nas lub karne nas czekają takie moje typy.

dawidryba11
22-06-2016, 09:45
No niestety, wczoraj Polsce nie szło. Z bólem serca (oczywiście kibicujac Polsce) stwierdzam, że Ukrainie bramka się należała.
Na szczęście wygrywa wynik a jakość gry.;)

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Karina88
22-06-2016, 15:39
Udało mi się trafić wynik :) Choć mogło być i znacznie lepiej i znacznie gorzej ;) Ze Szwajcarią lekko nie będzie, ale to na pewno przeciwnik w zasięgu, na tym etapie słabych drużyn już nie będzie. Mam nadzieję, że będzie bez dogrywki, jeśli Lewy się otworzy dość szybko w pierwszej połowie (a mają sytuacje w pierwszych minutach) to stawiam na 2, może 3:0