PDA

Zobacz pełną wersję : Brak reakcji na zmiany w kodzie



dlugamarta
25-06-2016, 12:10
Witam
Mam zainstalowaną Joomla na cba.pl. ze strony http://www.joomla24.com/option,com_r...o/id,5993.html i nic nie mogę zmienić mimo, że zmieniam w kodzie np. chciałam wyśrodkować tytuł to w css wpisałam text-align: center; i zapisałam i nic się nie zmieniło, chciałam zmienić też kolor tego tytułu i to samo nie zmienia się. Wyczyściłam przeglądarkę i w panelu bufor i usunęłam przestarzałe pliki i nic.


Najpierw oczywiście sprawdziłam gdzie to zmienić wszystko klikając na stronę prawym klawiszem myszki i wybrałam zbadaj.

Zauważyłam że jak kliknę prawym klawiszem myszki i wybiorę zbadaj to nie ma tego kodu co ja zmieniałam i dopisywałam w panelu administracyjnym joomla.


Proszę o pomoc, bo w internecie tylko znalazłam to co już zrobiłam.

Gall Anonim
25-06-2016, 15:12
Niektóre hostingi tak głupio mają, że bardzo długo trzyma ich pamięć podręczna. Zrób doświadczenie - zmień elementy modułu lub artykułu i zapisz sprawdź czy pokazał zmiany - po czym zrób i opublikuj kopię zmienionego wcześniej artykułu - modułu - jak kopia zostanie opublikowana ze zmianami to jest tak jak napisałem to trzeba zmienić ustawienia konta na hostingu - pytanie o metodę do dostawcy usługi.

dlugamarta
25-06-2016, 22:10
już sobie poradziłam zamykam temat

Gall Anonim
26-06-2016, 11:30
Jest taki ładny zwyczaj że nawet jeżeli otwierający wątek poradzi sobie sam - opisuje sposób aby inni użytkownicy mogli skorzystać z jego wiedzy.

dlugamarta
27-06-2016, 15:10
Wyłączyłam komputer na 20 minut i potem włączyłam i ustawienia zrobiły się takie jak chciałam.