PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działające przyciski zapisu (artykuł, moduły, itd.)



michal1233
26-06-2016, 21:42
Witam, mam problem z przyciskami do rozpisywania (dowolnymi - zapisz, zapisz jako kopia, zapisz i zamknij). Problem nie było gdy nową wersję strony budowałem w podkatalogu kat_główny/nowa_instalacja, dopiero po przeniesieniu do katalogu głównego pojawił się ten problem. Dodam, że strona stoi na hostingu firmy home.pl.

Niestety w innych wątkach osoby, które rozwiązały problem samodzielnie nie wpisały w jaki sposób to zrobiły. Administracja home.pl nie była w stanie pomóc.

Yild
26-06-2016, 22:08
Sprawdzałeś w innej przeglądarce ?

Nie dawno jak w czwartek użytkownik dzwoni do mnie że mu przycisk 'Zapisz' nie działa - wciska i żadnego efektu, pracował na jakimś IE 8 (win xp), po przesiadce na Mozille wszystko 'zaczęło' działać.

Po za tym, może być konieczne przerobienie configuration.php (lub przez Konfigurację globalną) - sprawdź ścieżki do katalogów $log_path, $tmp_path.

michal1233
27-06-2016, 11:36
W innych przeglądarkach działa. Nie działa na FF (win 10).

Jeśli chodzi o configuration.php, to mam świadomość konieczności zmiany ścieżek po przeniesieniu Joomli do innego folderu na serwerze. Zrobiłem to od razu po przeniesieniu.

Yild
27-06-2016, 14:22
Ciekawe... czyściłeś cache przeglądarki?

michal1233
27-06-2016, 16:24
Tak, to pierwsze rzecz jaką zrobiłem.

Jola
27-06-2016, 17:30
Najlepszym rozwiązaniem na home.pl jest umieszczenie Joomla w podkatalogu - problemy z głównym katalogiem były zgłaszane od dawna :)

michal1233
27-06-2016, 17:52
Nie jasno opisałem sytuację.
Głównym katalogiem na home.pl mam public_html, strona w starej wersji była umieszczona w katalogu public_html/strona, natomiast nową tworzyłem w katalogu public_html/strona/nowa. Po przeniesieniu zawartości katalogu nowa do strona (kopię plików starej strony zachowałem) pojawił się problem z przyciskami.

Jola
27-06-2016, 23:42
Chyba problem trzeba zbadać na miejscu. Jeśli chcesz podaj dostępy na priv, zerknę.