PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z integracją DJ-ImageSlidera ze skórą JM-Lifestyle



jackos91
03-07-2016, 01:06
Cześć, w razie czego proszę o odesłanie do odpowiedniego wątku. Moja strona: http://sdsfirma.nazwa.pl/kingswing/

Zainstalowałem demosite skórki JM-Lifestyle od Joomla Monster i chciałem zmodyfikować główną treść graficzną w górnej części strony, czyli owych walczących zawodników - przy jednoczesnym zachowaniu kolorowych odsyłaczy po prawej i lewej stronie. Zainstalowałem zatem sprawdzony dodatek DJ-ImageSlider i ku mojemu zdziwieniu ucina mi on linki w tych kolorowych odsyłaczach, konkretnie fragmenty oznaczone strzałkami:


<div class="jm-rotate-wrap-left"><h3 class="jm-rotate1-left">lets swing together in</h3><h2 class="jm-rotate2-left">KRAKÓW</h2><div style="clear: both;"> </div>
--><p><a class="btn btn-large btn-left btn-color" href="#">see location</a></p>
</div>

<div class="jm-rotate-wrap-right"><h4 class="jm-rotate1-right">dance with us in</h4><h3 class="jm-rotate2-right">SALT PARTY</h3><div style="clear: both;"> </div>
--><h3 class="btn btn-large">Wieliczka Salt Mine</h3></div>

Dzieje się tak na ekranach PC, na smartfonach wyświetla normalnie, ale tam Slajder jest umieszczony niżej. Nie edytowałem plików CSS. Moduły są ustawione w odpowiednich dla nich polach zgodnie z instrukcją, czyli Header dla grafiki i Header-mod1 i -mod2 dla kolorowych odsyłaczy.

jmonster
04-07-2016, 11:40
Witam,

Rozwiązanie problemu jest bardzo proste.
W lokalizacji "templates/jm-lifestyle/custom.less" znajdziesz plik do którego użytkownik może dodawać własne style css/less.
Dodaj tam następujące style które spowodują, że treść znajdzie się nad slajderem:


.jm-rotate-wrap-left,
.jm-rotate-wrap-right {position: relative; z-index: 1;}

W razie innych problemów technicznych związanych z szablonami joomla-monster zapraszam do kontaktu bezpośrednio z supportem :)

Pozdrawiam.

jackos91
12-07-2016, 20:00
Niestety takie rozwiązanie nie pomaga, wkleiłem do custom.less ten kod, jak i

.btn btn-large btn-left btn-color,
.btn btn-large {position: relative; z-index: 1;}

jak i oba na raz, odświeżałem z czyszczeniem cache i bez zmian. Może problem jest po stronie slajdera?

jmonster
13-07-2016, 09:26
Proszę skontaktować się z supportem na Joomla-Monster.com lub Joomla-Monster.pl
Sprawdzimy dlaczego zaproponowane rozwiązanie nie działa i pomożemy rozwiązać problem.


Nie prowadzimy supportu na forum joomla.pl :)


pozdrawiam