PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent galerii z funkcjonalnościami geotaggingu i modułem last image



kevak61
04-07-2016, 08:17
Witam uprzejmie. Poszukuję pilnie komponentu galerii z funkcjonalnościami geotaggingu wraz z modułem last image. Galerie Phoca Gallery, Ozio Galerry 4, Event Gallery bądź nie spełniają wszystkich oczekiwań, bądź nie dały też pożądanego ostatecznego wyglądu.
Proszę więc uprzejmie o podpowiedź, które to jeszcze komponentygalerii mogą odpowiadac powyższym założeniom?
Przejrzałem JED, jednak jak mi się wydaje (mam nadzieję, że się mylę), nie znalazłem galerii, która by to spełniała.
Nie ma znaczenia, czy propozycje będą płatne, czy też darmowe. Liczy się tylko efekt i sprawność.

Pozdrawiam.

mjmartino
04-07-2016, 23:13
JoomGallery ?

kevak61
05-07-2016, 00:32
Dziękuję, przyjrzę się temu komponentowi, obawiam się tylko, że jego wygląd będzie więcej niż anachroniczny, tak jak to przedstawia demo. Marzą się efekty typu wall, metro czy mosaic. W każdym razie serdecznie dziękuję.

mjmartino
05-07-2016, 00:43
Wygląd zawsze można dostosować z out of box rozwiązania nie każdemu pasują bo sa gusta.
Bez modułu ostatnie zdjęcie możesz zerknąć jeszcze na simple image gallery pro.
Efekty to nie wszytko, wszystko zależy co chcemy osiągnąć ta galleria ;)

kevak61
05-07-2016, 08:33
Dziękuję raz jeszcze za sugestę. Posiadam galerię z kilku galeriami i kilkuset zdjęciami http://fotoolgierd.pl , niestety bez modułu typu "last image" trudno by się zorientować ewentualnemu użytkownikowi w postępach prac. W ostateczności to bym prędzej zrezygnował z geottagingu, ale nie tego rodzaju modułu. Co do wyglądu, to pracuję na Eventgallery i tego rodzaju efekty są mi bliskie.
Przepraszam, za to OT i serdecznie pozdrawiam.