PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja tekstu w stopce



_Bastian_
09-07-2016, 22:38
Witam wszystkich, jestem tu nowy i nie znam się na tym CMSie. Mam jednak stronkę (na joomli) na której muszę wprowadzić małą zmianę w stopce. Proszę o jakąś wskazówkę gdzie mam poszukać po zalogowaniu się do panelu admina żeby wprowadzić zmiany. Z góry dziękuję.

Bazyl
10-07-2016, 19:24
Cześć,


Treść może być w którymś module, ustawieniach szablonu lub bezpośrednio w kodzie strony.
http://www.wiki.joomla.pl/Joomla!_dla_nowicjuszy

Banita
11-07-2016, 12:53
templates/twój_szablon/index.php i tam w <footer id="footer">tu jest stopka</footer> - tu jest stopka (albo wpisana bezpośrednio w kodzie, albo wstawiona z jakiegoś modułu).

_Bastian_
11-07-2016, 17:55
wielkie dzięki ze stopką sobie poradziłem, teraz narobiłem sobie większego bałaganu.... mianowicie chciałem wgrać coś nowego przez Instalatora, którego nie było. Okazało się, że nie miałem wszystkich uprawnień... no i trochę zacząłem grzebać w tym temacie. Skończyło się to tak "OstrzeżenieNie masz praw dostępu do zaplecza witryny." Doczytałem się, że trzeba wprowadzić jakieś zmiany w PhpMyAdmin w tabeli _user_usergroup_map wystarczy zmienić określonemu użytkownikowi group_id na 8.
ale ja jestem na to za słaby, czy ktoś pomoże mi ten temat ogarnąć? Pzdr...