PDA

Zobacz pełną wersję : Limit Uploadu dla Użytkowników Problem z Konfiguracją Komponentu



DeI
14-07-2016, 00:58
Witam
Ostatnio zainstalowałem sobie moduł na filmy. I testowałem upload z pozycji użytkownika przy małych plikach do 30-50mb działa wszystko okey jednakże przy większych około 200MB przy tym samym formacie wywalało Unkown Error. Poszukałem odpowiedzi na forum modułu. I znalazłem to.
"- You must be trying to upload a video file that is larger than the file size you have configured under Components => Yendif Video Share => Global Configuration
Ustawiłem na 2GB
- You must be trying to upload a video file format that is not in the 'Allowed Extensions' lists under Components => Yendif Video Share => Global Configuration
MP4 widnieje jako rozszerzenie akceptowalne
- You must be trying to upload a video file that is larger than the file size that your server allows.
Pytanie do was czy w Joomli jeszcze gdzieś trzeba ustawić rozmiar pliku jaki może być zuploadowany przez użytkownika? Czy może to trzeba zmienić z pozycji klienta Hekko
- You must be trying to upload a video file that has invalid Mime Type."
To chyba nie jest decydujące przy standardowym uploadowaniu.

Prosiłbym o nakierowanie mnie

zwiastun
14-07-2016, 02:11
Maksymalny dopuszczalny rozmiar może być ograniczony przez administratora serwera (i najczęściej bywa)

DeI
14-07-2016, 12:40
A wiesz może dlaczego jest tak że jak wrzucam przez FTP to nie ma limitów? To wygląda tak jakby mnie tylko Joomla ograniczała mnie. Oczywiście w ACP Hekko jak wchodzę w zakładkę twoje pliki to pisze że można wrzucać pliki nie większe niż 64MB tylko że przez FTP pakuję czasem 100MB+ i problemów nie ma. Dodatkowo nawet jakby to w ten sposób działało to mój limit na filmik jest mniej więcej na poziomie +/- 30MB w formacie mp4 reszty nie sprawdzałem bo ten jest najpopularniejszy.

DeI
14-07-2016, 14:53
Znalazłem Rozwiązanie
https://extplorer.net/projects/extplorer/wiki/Large_uploads
Wystarczy dodać lub edytować linijki w .htaccess