PDA

Zobacz pełną wersję : błąd 500 po wysłaniu na serwer



AlicjaZy
26-07-2016, 12:43
Witajcie,
mam problem z isntalacją strony na serwerze klienta. U mnie na serwerze strona działa poprawnie, natomiast po przesłaniu na serwer klienta na każdej możliwej podstronie poza stroną główną mam komunikat:
Internal Server Error: The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.Please contact the server administrator at webmaster@mm-mazur.nazwa.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error. More information about this error may be available in the server error log. Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Bardzo proszę o informację co może być powodem? Serwery: oba na nazwa.pl i z takimi samymi ustawieniami serwera, więc wnioskuję, że błąd musi być po stronie konstrukcji Joomla, ale niestety nie umiem tego zidentyfikować...

zwiastun
26-07-2016, 13:21
W Ciebie na serwerze działa, a u Klienta nie działa, to skąd wniosek, że wina po stronie Joomla?
Włącz wyświetlanie błedów na maksimum - pojawią się komunikaty informujące, gdzie leży problem.

AlicjaZy
27-07-2016, 09:20
Sprawa rozwiązana - problem leżał w htaccess, który z jakiegoś nie zrozumiałego dla mnie powodu na serwerze klienta nie zaczytywał poprawnie bazy danych... tydzień szukania... no cóż - człowiek uczy się całe życie...
Pozdrawiam i zamykam sprawę

pkosela
27-07-2016, 10:57
.htaccess czytający bazę danych...

Zaiste


człowiek uczy się całe życie