PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 3.6 na serwerach ogicom.pl



grzesiek_w
26-07-2016, 23:09
Strona na joomla 3.6 - serwer klient wykupił przez małą lokalną firmę która nie udostępnia panelu do zarządzania kontem - ale DNS wskazuje na Ogicom.pl

Strona raz działa a raz nie - szczególnie wieczorami
Kiedy strona nie działa wyświetla się komunikat "No input file specified." - sprawdzałem w necie wiele wątków
Nie koniecznie to wina joomla - na tym samym koncie jest sklep (nie wiem na czym) i też nie działa w tym samym czasie

Więc moje pytanie czy ktoś miał styczność z ogicom.pl i jak działa tam joomla, czy są problemy z hostingiem.
Czytałem sporo niepochlebnych opinii ale z przed kilku lat.

AlicjaZy
27-07-2016, 09:29
miałam podobną sytuację w ubiegłym tygodniu: serwer ogicom zarządzany przez małą lokalną firmę bez dostępu do panelu zarządzania. Niestety dogadywanie się w zakresie przekierowania DNS mnie przerosło i w końcu (po tygodniu walki z firmą zarządzającą serwerem) przeniosłam klienta w całości do siebie...
Nie chcę nikomu publicznie "robić pod pióro", więc jeśli jesteś zainteresowany, o której firmie mówię - zapraszam na priv.

grzesiek_w
27-07-2016, 13:12
Klient zgodził się na przeniesienie strony na inny serwer. Dzwoniłem do Ogicom gdzie byli mili ale nie pomogli. Dzwoniłem do firmy która jest ich partnerem - za ich pośrednictwem wykupiony serwer. Usłyszałem że to na pewno wina joomla i dlatego oni mają swoje rozwiązania. A z Joomla tylko problem bo trzeba aktualizować.

zwiastun
27-07-2016, 14:47
Usłyszałem że to na pewno wina joomla i dlatego oni mają swoje rozwiązania. A z Joomla tylko problem bo trzeba aktualizować.
Po co w ogóle przytaczać wypowiedzi skończonych durniów?