PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz z ograniczoną ilością rejestrujących się osób



tomeksw
01-08-2016, 23:01
Witam. Poszukuję dodatku do tworzenia formularzy w Joomla 3.x (coś w stylu aiContactSafe, ale nie znalazłem wersji pod 3.x) ale z możliwością zamknięcia rejestracji po określonej ilości zapisanych osób. Np. zapisuje się 25 osób i w miejscu formularza pojawia się informacja: "zapisy na kurs zostały zakończone". Zależałoby mi na narzędziu w języku polskim.
Pozdrawiam
Tomeksw

pkosela
02-08-2016, 09:00
Może wykorzystać któryś z kalendarzy (Events Callendar w JED)?
Np. iCagenda ma taką możliwość, ma tłumaczenie, ma bieżące aktualizacje, pozostaje przetestować...

Gall Anonim
02-08-2016, 13:15
Matukio

tomeksw
03-08-2016, 15:41
Witam. Dzięki za odpowiedź. Ale próbowałem doinstalować iCagenda, instalacja przebiegła prawidłowo, jednak gdy próbuję uruchomić komponent pojawia się komunikat: Fatal error: Class 'icagendaParams' not found in /.../administrator/components/com_icagenda/icagenda.php on line 151 . W linii 151 znalazłem "icagendaParams::encryptPassword();" Niestety ja nie wiem co z tym mogę zrobić. A może jest gdzieś w sieci instrukcja obsługi tego komponentu po polsku?

- - - Updated - - -

Witam. Nie znalazłem darmowej wersji tego komponentu w sieci, abym mógł go przetestować przed ewentualnym zakupem. Może kiepsko szukałem :-(
A może gdzieś znajdę polską instrukcję do tego narzędzia?

- - - Updated - - -

Witam. Nie znalazłem darmowej wersji Matukio w sieci, abym mógł go przetestować przed ewentualnym zakupem. Może kiepsko szukałem :-(
A może gdzieś znajdę polską instrukcję do tego narzędzia?