PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany moduł..



sharkovsky
03-08-2016, 15:31
Witajcie! przepraszam jeżeli piszę w złym dziale.
Poszukuję modułu obsługi klienta, coś co umożliwi mi wprowadzenie reklamacji online przez stronę. Za dużo informacji nie znam, ale myśle, że wie każdy z Was o co chodzi. Nie jest to istotne czy płatne i ile, po prostu musi działać bez żadnego problemu, proszę o pomoc.

Karol99
03-08-2016, 17:16
Prawdopodobieństwo, że ktoś zbudował takie narzędzie, które będzie dokładnie odpowiadać Twoim potrzebom wydaje mi się nikłe (nie słyszałem w ogóle o istnieniu podobnego wynalazku). Myślę, że najprościej spróbować zrobić coś takiego przez bardziej rozbudowany formularz kontaktowy (np. aicontactsafe), albo przez komponent do budowy formularzy (np. Chronoforms).

sharkovsky
04-08-2016, 10:23
Dziękuje, ale koncepcja troszkę sie zmieniła. Poszukuję komponentu, który działa na zasadzie reklamacji, a dokładnie: Mamy coś ala formularz, wpisujemy odpowiednie dane i dla osoby zgłaszającej reklamacje wyskakuje, że reklamacja przyjęta, odrzucona i tak dalej.

Karol99
05-08-2016, 08:48
Nie zmienia to mojej opinii, że gotowego zapewne nie ma - a to co potrzebujesz jest do napisania przy pomocy Chronoforms (być może z udziałem innego komponentu z tej stajni, Chronoconnectivity).

Gall Anonim
05-08-2016, 17:26
Weź sobie RS Form Pro i stwórz
albo poszukaj w tej części JED http://extensions.joomla.org/extensions/extension?searchall=ticket&filter%5Btags%5D%5B%5D=&filter%5Bcore_catid%5D=&filter%5Bincludes%5D=&filter%5Bversions%5D=&filter%5Btype%5D=&filter%5Bhasdemo%5D=&filter%5Bnewupdated%5D=&filter%5Bscore%5D=&dir=DESC&limitstart=&controller=filter&view=extension&layout=list&Itemid=145&clearorders=0&clearfilters=1