PDA

Zobacz pełną wersję : Zwykły odnośnik. Jak zrobić?



Harus
19-03-2007, 15:59
Witam.
Mam pytanie/probem , jak zrobić zwykły odnośnik w menu? Taki odnośnik gdzie byłby tylko tekst.
Robię: Menu -> mainmenu -> Nowy ->

I tam mam " Dodaj pozycję menu " i właśnie co mam wybrać, aby odnośnik który się pojawi nie miał jakiś tabelek, nie był blogiem ipt. ... tylko sam tekst. Pozdrawiam :)

magdaa
19-03-2007, 16:26
jeśli treści w tej pozycji menu będą miały charakter stały - to wybierz artykuł statyczny. Pamiętaj, że uprzednio musisz go utworzyć w Artykuły > Materiały statyczne :)

Harus
19-03-2007, 16:51
Dzięki wielkie! O to mi chodziło :) Mam jeszcze jedno pytanie... może wydawać się banalne... ale nie widze takiej opcji jak zmiana koloru tekstu o,O . Gdziekolwiek bym coś pisał nie mogę zmienić koloru tekstu... może ktoś mnie nakieruje? :P Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam :)

Dylek
19-03-2007, 16:53
Nie ma czegos takiego jak sam tekst, pozycja w menu musi do czegos prowadzic - czyli np. do artykulu statycznego, jak napisala Ci to Magda.

magdaa
19-03-2007, 17:04
Dzięki wielkie! O to mi chodziło :) Mam jeszcze jedno pytanie... może wydawać się banalne... ale nie widze takiej opcji jak zmiana koloru tekstu o,O . Gdziekolwiek bym coś pisał nie mogę zmienić koloru tekstu... może ktoś mnie nakieruje? :P Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam :)

gdzie nie masz takiej opcji w edytorze tekstu ? jeśli tak zawsze możesz doinstalować coś bardziej rozbudowanego, jak na przykład JCE

Harus
20-03-2007, 19:16
Ok Ok dzięki dzięki . Zaraz się pobawie, zobacze co wyjdzie :) "Blady" jestem jeśli chodzi o joomale więc być może jeszcze nie raz tu wpadne :) Pozdro, Harus