PDA

Zobacz pełną wersję : Grupowanie/tytułowanie subkategorii Virtuemart



adrianpon
06-08-2016, 23:10
Joomla! 3.6.2 , Virtuemart 3.0.16

Pierwszy post na forum, chociaż przy próbie rejestracji okazało się, że jestem zarejestrowany od 5 lat Witam się serdecznie.

Mam natępujący kłopot: Potrzebuję uporządkować/pogrupować kategorie w sklepie internetowym. W tym momencie struktura jest następująca:

kategoria głownego poziomu --------> subkategoria------------> produkty

Klikając więc w bocznym menu na kategorię głównego poziomu wyświetlają mi się w głównym oknie subkategorie - po wejściu w nie widzię produkty. Jednak w jednej z głównych kategorii zrobiło się dużo tych subkategorii i chciałbym je pogrupować po 3-4, nadać tym grupom tytuł, ale żeby dalej wyświetlały się wszystkie subkategorie razem na jednej stronie..

Próbowałem:
1. zrobić z subkategorii subkategorie niższego rzędu, a jako ich nadrzeną subkategorię ustawić tą "grupującą" ale wtedy wyświetlają mi się tylko te grupujące subkategorie, a miałyby one być tylko jakby tytułem dla wyświetlających się poniżej subkategorii drugiego rzędu.
2. Ustawić w bocznym menu odnośnik do artykułu (zamiast kategorii produktów virtuemart) i w tym artykule wpiąć moduł/moduły z poszczególnymi subkategoriami (tu już byłoby to łatwo potytułować/grupować, ale niestety nie ma typu modułu "Kategoria virtuemart" jest tylko "Kategorie virtuemart" (wyświetla listę kategorii")
3. JW. Tylko w artykule wpinać na sztywno odnośnik (URL) do poszczególnych subkategorii. Ale wpinacz wpina całe strony, a nie to co w "głównym oknie" i sie robi buba.

Spodziewam się, że rozwiązanie jest proste, ale nie mogę go znaleźć. Nie mogę też znaleźć w virtuemart, a przysiągłbym, że gdzieś już widziałem kiedyś opcji "wyświetlaj subkategorie" albo coś w tym stylu.