PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie modułów



gabdziol
09-08-2016, 01:41
Witam,
mam problem, z którym już nie wiem jak sobie poradzić. Tłumaczę o co chodzi. Mam moduł pokazu slajdów na stronie. Wyświetla się on na głównej stronie i chciałbym żeby tylko na głównej był. Niestety wyświetla się w niektórych kategoriach artykułów.
W opcjach moduły pokazu slajdów mam zaznaczone, że ma wyświetlać się tylko na stronie głównej. Mimo to dalej wyświetla się na niektórych stronach. Zainstalowałem Advance Module Manager, gdzie wykluczyłem go ze stron, na których nie chcę go, jednak dalej to samo. Moduł się wyświetla.

Czy może ktoś mi wyjaśnić, pomóc jak to rozwiązać. Nie mam osobiście już pomysłów.

maxik33
09-08-2016, 09:37
Temat wałkowany co chwilę. Artykuł ( kategoria artykułów ) nie przypisana do żadnej pozycji menu zachowuje się jak artykuł na stronie startowej. Przypisz te artykuły do jakieś pozycji menu.

katarzyna_de
09-08-2016, 11:09
zobacz ten dodatek: http://tutoriale-joomla.pl/joomla/advanced-module-manager

gabdziol
09-08-2016, 11:31
Temat wałkowany co chwilę. Artykuł ( kategoria artykułów ) nie przypisana do żadnej pozycji menu zachowuje się jak artykuł na stronie startowej. Przypisz te artykuły do jakieś pozycji menu.

I tu Cię zaskoczę, bo wszystkie mam przypisane. To nie jest wina artykułu tylko moduł. Zaznaczone mam w opcjach, że ma wyświetlać się tylko na stronie głównej. Pomógł Advance Module Manager.