PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne linki w google - Joomla



pkowal007
19-08-2016, 21:15
Dzień dobry,

mam problem z dziwnymi linkami w google, mianowicie po wpisaniu w google site: www. nazwastrony.pl pojawia się masa linków których bardzo nie chcę. Czyli:

Single product - Nazwa strony
Latin America [2/2]
Trip 9 - Nazwa strony
Trip 16 - Nazwa strony
Latin America - Nazwa strony

i wiele wiele innych (łącznie 5 stron w google).

Wyłączyłem chyba wszystko co się dało i było z tym powiązane tj. niepotrzebne menu, kategorie w artykułach, komponent DJ-MediaTools i inne które mi się z tym kojarzyły. Dodatkowo usunąłem w bazie danych wszystko co znalazłem jako np. "Latin America" i nic... dalej pojawia się to w google.
Myślałem, że google zapisało sobie gdzieś te linki i stąd się pojawiają, jednak gdy wchodzę w panel googla ( google.com/webmasters/tools/removals ) i tam podaje linki do usunięcia to google wywala mi komunikat, że wg nich strona nadal istnieje... jaaaaak to jest?

Stronę mam na Joomla 3.6.2, templatka JM-Trips.

Czy może mi ktoś podesłać pomysł jak to usunąć? Kompletnie nie mogę sobie z tym poradzić a jest to w chwili obecnej dla mnie sprawa priorytetowa.

Będę wdzięczny za pomoc.

Dziękuję.

mjmartino
20-08-2016, 12:29
Jak uważasz że linków niema to prześlij jeszcze raz mapę strony do google ;) Najszybszy i najskuteczniejszy sposób.

pkowal007
20-08-2016, 13:41
Ja tak uważam (ale to chyba wynika stąd że czegoś nie rozumiem w Joomla) bo ich nie widzę, poza tym po kliknięciu w każdy z nich wyskakuje że strona nie istnieje. A jak zgłaszam je że nie istnieją do googla to on twierdzi że linki są aktywne i odrzuca prośbę ich usunięcia...