PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do proste umieszczania ogłoszeń



michal1233
23-08-2016, 22:03
Witam, moi drodzy.

Szukam komponentu, dzięki któremu w prosty sposób będę mógł wstawiać na stronę ogłoszenia (samochody). Chodzi o to, aby taki komponent miał możliwość ładowania zdjęć, generował by z tego galerię, a także miał pole tekstowe, w którym wstawiony będzie opis i wyposażenie.

Dodatkowo miałbym możliwość podlinkowania do menu listy ogłoszeń, a tam by pobierało określoną ilość znaków z opisu (lub dwa pola tekstowe i na stronie ogłoszenia wszystko jest połączone, a na liście ogłoszeń tylko z pierwszego pola), a także pobiera zdjęcie jako miniaturkę.

Czy ktoś spotkał coś takiego? Oczywiście wiem, że istnieją komponenty do tworzenia sklepów, ale nie o to tutaj chodzi.

palyga007
24-08-2016, 08:46
SobiPro DjClassifields i wiele wiele innych

michal1233
24-08-2016, 12:16
Mógłbyś nieco rozwinąć temat? Niestety w wykorzystaniu tych komponentów nie mam doświadczenia.

zwiastun
24-08-2016, 20:11
Rozwinąć temat, to znaczy? Masz dwa komponenty (obok innych), które mogą obsłużyć strony z ogłoszeniami. Innych poszukaj na JED (extensions.joomla.org)

michal1233
25-08-2016, 00:11
Wybrałem Dj-Classifields, pokombinowałem, przerobiłem pod własne potrzeby i jest świetnie. Dzięki za nakierowanie, leci plusik. :)