PDA

Zobacz pełną wersję : K2 - problem z polskim tłumaczeniem



krissek
02-09-2016, 12:49
Dzień dobry,
zainstalowałem na stronie, którą robię, dodatek K2. Wszystko pięknie działa poza polskim językiem.
Pobrałem tłumaczenie z oficjalnej strony (https://getk2.org/extend/translations), zainstalowałem przez menadżera, ukazał się komunikat, że zainstalowało się ok.
Niestety tak jak był język angielski na zapleczu i witrynie tak jest nadal, nic sie nie zmieniło.
Zrobiłem diagnostyke języka na stronie i pojawiają się komunikaty, że pliki z tłumaczeniem K2 nie są ładowane.
Otworzyłem również pobrane pliki językowe z tej oficjalnej paczki, ale tam nie ma polskich odpowiedników angielskich zwrotów.
Czegoś nie rozumiem albo cos źle robię, może ktoś mnie naprowadzi?

Dodam tylko, że ustawiłem poprawnie język polski jako domyslny witryny i zaplecza.
Wersja joomlii: Joomla! 3.6.2 Stable [ Noether ] 4-August-2016 23:41 GMT.
Wersja K2: 2.7.1.

zwiastun
02-09-2016, 12:58
Paczka języka polskiego pobrana z witryny projektu jest od dłuższego czasu sknocona. Odpowiada za to wydawca k2

krissek
02-09-2016, 13:03
Może mógłbym skądś pobrac jaką starszą (działającą) wersję?
Mógłbym samemu przetłumaczyć wersję ang., ale strona będzie dwujęzykowa i muszę (chyba) mieć obie wersje językowe plików.

zwiastun
02-09-2016, 17:53
Przed chwilą pobrałem i sprawdziłem raz jeszcze. Błąd został naprawiony. Pliki się poprawnie instalują i czytają.

krissek
03-09-2016, 09:19
Niestety u mnie ten sam rezultat, wszystko nadal po angielsku (instalowałem jeden i drugi pakiet, który jest na oficjalnej stronie).

zwiastun
03-09-2016, 17:03
To jest ten sam pakiet (tylko dwie różne nazwy).
Pakiet jest na pewno wygenerowany poprawnie (sprawdzałem jeden i drugi). W jednym z nich w jednym z plików jest zgłaszany błąd (plik jest nieistotny).

Niestety, na podstawie informacji, jakie podałeś, trudno coś doradzić.
Możesz przetestować na czystej instalacji Joomla. Zainstaluj K2, a potem zainstaluj pakiet językowy.

krissek
05-09-2016, 10:30
Spróbuje może skasowac polskie pliki dot. K2 i zainstalowac pakiet językowy na nowo, może cos to da.