PDA

Zobacz pełną wersję : Brak szablonu w panelu administracyjnym



aprzemyslaw
19-09-2016, 13:45
Witam,

mam problem w panelu administratora. Pulpit wyświetla się poprawnie, podobnie moduł Chronoforms. Natomiast po wejściu w pozostałe moduły widzę coś takiego: https://i.imgur.com/qjYOTuJ.png
Czym to jest spowodowane?

Jak to naprawić?

Pozdrawiam

mjmartino
19-09-2016, 19:21
Prawdopodobnie zainstalowałeś coś ostatnim czasem co robi Ci burdello na zapleczu.
Prawym przyciskiem i zbadaj elelement sprawdź czy niema konfliktów JS

aprzemyslaw
19-09-2016, 19:23
Dzięki za próbę pomocy, ale to był zwyczajnie wirus, który się wpierdzielił, ale o dziwo zawierał błędy w kodzie i PHP się posypało.
Ale to wyczaiłem dopiero po ustawieniu error_reporting w configuration.php na maximum.

zwiastun
19-09-2016, 20:09
Skoro źródłem był szkodliwy plik, to trzeba mój Drogi Panie, dokonać audytu bezpieczeństwa witryny, wykryć lukę, która pozwoliła na jego umieszczenie i załatać ją. Samo usunięcie szkodliwego (a przy tym i niepoprawnego ) pliku nie rozwiązuje żadnego problemu. Co więcej. plik mógł być umyślnie uszkodzony, aby zwrócić na siebie uwagę. Efekt - cieszysz się, bo naprawiłeś, a bandzior się cieszy, bo Cię zrobił w balona.

aprzemyslaw
19-09-2016, 21:25
I co ten audyt miałby zawierać? Joomla została zaktualizowana, wtyczki też. Konto przeskanowane w poszukiwaniu wirusów.

Co na ten moment więcej mogę zrobić?

Gall Anonim
19-09-2016, 22:19
o na ten moment więcej mogę zrobić?
Znaleźć to co jest a czego być nie powinno :-)