PDA

Zobacz pełną wersję : rezerwacja szkoleń



wini74
28-09-2016, 10:10
Cześć. Szukam komponentu do rezerwacji szkoleń. Mam 7 szkoleń:
1 i 2 szkolenie 1 dniowe (odbywa się 4 razy w tygodniu, w różne dni)
3-6 szkolenie 2 dniowe
7 szkolenie 3 dniowe
odbywają się one kilka razy w miesiącu ale nie zawsze cyklicznie. Zależy mi na tym aby w opisach szkoleń linkować rezerwację do konkretnego szkolenia z możliwością wpisania podstawowych danych oraz terminu szkolenia. Proste szybka rezerwacja.
Co polecicie, testowałem iCagenda ale nie da się przypisać np 2 dniowych szkoleń do różnych terminów (chyba że nie potrafię)
Prosiłbym o poradę, nie upieram się aby był to komponent darmowy, choć łatwiej testować ;-)

wini74
28-09-2016, 11:05
Podpowiem jeszcze trochę co chcę osiągnąć.
na stronie mam opis szkolenia, z opcją zapisz się na szkolenie, każde szkolenie ma ograniczoną ilość miejsc (różną dla każdego szkolenia) >>przechodzę do rezerwacji szkolenia>>wybieram konkretny "wolny" termin szkolenia który mnie interesuje>>podaje podstawowe dane do rezerwacji>>rejestruje się na szkolenie
KONIEC

trzepiz
28-09-2016, 20:06
Matukio ? Ohanah ? RS Event .. ale szczerze nie umiem odpowiedzieć na 100% czy spełnią one na pewno Twoje założenia.

wini74
28-09-2016, 23:14
Wielkie Dzięki.
Dokonam testów i dam znać co i jak. Na tą chwilę rozwiązałem mój problem w ten sposób, iż każde szkolenie (1,2,3 dniowe) traktuję jako szkolenie jednodniowe (czyli przyjmuję dzień rozpoczęcia szkolenia jako dzień szkolenia). W tej chwili mi to wystarczy.
Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz

Gall Anonim
29-09-2016, 22:25
Polecam matukio

wini74
30-09-2016, 06:05
Dość ciekawy komponent.
Jak możecie podeślijcie linka-i do działającej rezerwacji.
Pozdrawiam

Gall Anonim
30-09-2016, 09:06
Z tym może być problem - jest po sezonie windsurfingowym - więc rezerwacje są zamknięte.