PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoże ktoś początkującemu w naprawie strony Joomla 3.6? - może być odpłatnie;)



tdobe
02-10-2016, 18:46
Witam,

Prosta strona, trochę komponentów, i coś w którymś momencie się posypało, tzn. sa problemy z niektórymi ikonkami joomlowymi, oraz z mailami.

Tomek

zwiastun
02-10-2016, 19:56
Tomku, opisz problem, pokaż (link) i na pewno ktoś podpowie rozwiązania.
Na tak sformułowaną prośbę możesz się spodziewać ofert odpłatnego naprawiania, za które na forum zupełnie nie odpowiadamy.

tadzio
03-10-2016, 09:36
Ja w takich sytuacjach nadpisywałem pliki z backupu albo z rozpakowanego pakietu instalacyjnego albo zainstalowanego lokalnie lub gdzieś tam Joomla.
Zdarzało się, że stawiałem gdzieś (lokalnie lub gdzieś tam) nowego Joomla instalowałem właściwe dodatki i komponenty i z pewną dozą ostrożności przenosiłem dane w bazie.
Zawsze któryś ze sposobów pomagał.
No i aaa czyli punkt pierwszy primo: zawsze rób backup to naprawdę ułatwia życie.
P.S. nie nadpisuj pliku configuration.php zawsze gdzieś go skopiuj.

tdobe
15-10-2016, 13:08
Generalnie ogólne uwagi jak najbardziej OK, z tym, że ja do końca nie wiem kiedy to się popsuło, bo wydawało mi się, że wiedziałem... który komponent to popsuł, ale jak go odinstalowałem to problem pozostał - czyli albo komponent uszkodził coś permanentnie lub to cos innego;) - pozostaje stawianie wszystkiego po kolei... dlatego nie lubiłem nigdy frameworków...

Mogę skopiować serwer na innego VPS-a - ( bo bład sie przenosi) wskazac konkretny problem, podac haslo.... ;) jak ktos ma duże doświadczenie być moze bedzie to chwilka... a dla mie wielka pomoc, bo nie tworze stron na co dzien, zrobilem tak jakby dla siebie (dla swojego kola lowieckiego)...

zwiastun
15-10-2016, 13:54
Dlaczego nie możesz po prostu umieścić adresu do strony i pokazać, gdzie jest problem. Bez tego nikt Ci raczej nie pomoże (pomijając opcję "odpłatnie")

tdobe
15-10-2016, 14:04
Oczywiście, że mogę, http://www.kololowieckiekoliba.pl/, np. ikonki przy logowaniu... się posypały

Jola
16-10-2016, 12:24
Brakuje Ci deklaracji font-family

[class^="icon-"]::before, [class*=" icon-"]::before {
font-family: IcoMoon; font-style: normal;}

tdobe
17-10-2016, 20:43
dzięki, poszło...