PDA

Zobacz pełną wersję : problem z logowaniem do zaplecza strony po aktualizacji Joomla



part73
19-10-2016, 12:13
Witam.
Mam dziwny (NAGLE) problem z zalogowaniem do zaplecza strony(?). Po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje mi komunikat "Nieznany błąd" (!?!?!?).
Wczoraj zrobiłem aktualizacje do wersji 3.6.3. Czy to może mieć jakiś związek? To jedyna zmiana jaką wczoraj wykonałem.

Mam też niedawno zainstalowany dodatek AdminExile, który działał bez zastrzeżeń do czasu aktualizacji. Może nie ma on kompletnie związku z aktualizacją, ale tak myślę... bo zmienia on w końcu link strony logowania do zaplecza. Może jedno w powiązaniu z drugim coś szwankuje?

szydlak
19-10-2016, 16:04
Ja też mam Adminexile i po aktualizacji do 3.6.3 wszystko działa jak należy. Może spróbuj wyłączyć ten dodatek przez baze i normalnie się logować.

part73
19-10-2016, 18:56
Szydlak - Możliwe, że to w ogóle nie to. Dzięki za info. Dla pewności... Jakąś skróconą instrukcję, jak wyłączyć ten dodatek przez bazę danych(?)

szydlak
19-10-2016, 22:22
musisz wejść w phpmyadmina tam w swoją bazę. Tabela _extensions i zmienić przy pluginie adminexile enabled na 0

part73
19-10-2016, 22:58
Jak zawsze bardzo dziękuję SZYDLAK :). Już sobie częściowo poradziłem. Od administratora pobrałem i wgrałem FTP, wygląda na to, że ktoś mi od pewnego czasu uczepił się strony i z uporem ją hakuje. Co poprawię jedną rzecz, to za jakiś czas wyskakuje coś nowego. Walka z wiatrakami :). Pozytyw jest taki, że bardzo dużo się dzięki temu uczę, bo uparty jestem :)

Teraz wojuję z robots.txt i htaccess. O tym drugim nie mam na razie "zielonego pojęcia", pierwsze powoli zaczynam łapać :)

W każdym bądź razie, AdminExile nie miał z moim problemem żadnego związku, aktualizacja Joomli (chyba) też. Zbieg okoliczności.