PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja Joomla 3.6.2. do 3.6.3. bez powodzenia



tombombadil
19-10-2016, 20:12
Witam
Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu:
Podczas wykonywania aktualizacji J z 3.6.2. do 3.6.3. nie otrzymuję żadnego komunikatu o błędzie lecz wynikiem aktualizacji jest wciąż starsza wersja Joomla 3.6.2.
Oto zrzut ekranu:
8905

8906
8907
PHP Version 5.6.12
System: home.pl Linux x86_64

Próbowałem również aktualizacji z poziomu zakładki "Prześlij i aktualizuj" lecz z identycznym skutkiem czyli komunikatem o sukcesie lecz wciąż starszą wersją na pokładzie... dodatkowo stworzyłem plik php.ini z następującymi ustawieniami lecz to również nie przyniosło skutku:

upload_tmp_dir = /tmp/
upload_max_filesize = 128M
post_max_size = 128M


Byłbym wdzięczny za pomoc, dzięki.

szydlak
19-10-2016, 22:39
Spróbuj tych porad https://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=937184

tombombadil
19-10-2016, 23:25
Problem w tym że ja nie mam komunikatu invalid security token ale i tak spróbowałem fix database i nadal bez efektu :(

pkosela
20-10-2016, 10:15
Zawsze można wgrać łatkę przez ftp...

tombombadil
20-10-2016, 20:29
Zawsze można wgrać łatkę przez ftp... cha.. proste rozwiązanie lecz skuteczne, dzięki.. trzeba było jedynie naprawić strukturę bazy z panelu. pozdrawiam

petrus239
20-10-2016, 22:12
Ja też mam ten problem z aktualizacją 3.6.2 -> 3.6.3

Otrzymuję taki komunikat:

Wiadomość

Pobieranie paczki aktualizującej nie powiodło się.

Mam też Ostrzeżenia

Ostrzeżenia

Brak katalogu tymczasowego PHP.

Katalog tymczasowy PHP jest miejscem, z którego korzysta PHP do przechowania przesyłanego pliku, zanim Joomla uzyska do niego dostęp. Nieustawienie tego katalogu nie zawsze powoduje problemy, ale jeśli pliki manifestu lub wczytywane pliki nie są wykrywane, ustaw ten parametr przy pomocy pliku php.ini, co może naprawić problem.

Maksymalny rozmiar wczytywanych plików jest zbyt mały, jest on ustawiany w php.ini w zmiennej upload_max_filesize oraz post_max_size w ustawieniach PHP (konfigurowanych w pliku php.ini i / lub .htaccess).

Maksymalny rozmiar plików przesyłanych na serwer, określony zmienną upload_max_file_size w ustawieniach PHP w pliku php.ini na serwerze jest mniejszy niż 8 MB, co może powodować problemy w ładowaniu dużych pakietów.


Rzecz w tym, że nie bardzo wiem, jak zrobić i gdzie wrzucić ftp plik php.ini. A może to musi zrobić administrator serwera?


Być może mam za mało witryn aktualizacji ?
Administruję dwoma stronami. Ta gdzie mam problemy z aktualizacją ma tych witryn 7 a na innej stronie, która zaktualizowała się jest ich 8

Nie widzę jednak możliwości, aby dodawać witryny...

8910

8911

zwiastun
20-10-2016, 23:38
Jeśli aktualizacja do 3.6.2 się powiodła, to do 3.6.3 również powinno się udać. Skoro nie wychodzi standardowo, prześlij plik pakietu instalacyjnego Joomla do katalogu /tmp i wskaż ten katalog jako źródło pliku aktualizacyjnego (na stronie Akktualizacja Joomla)

komodore
21-10-2016, 05:48
Plik php.ini jeśli działa to w zakresie dozwolonym przez hosting. Poczytaj na hostingu lub skontaktuj się z nim, bo może używają pliku .user.ini
Wydaje mi się, że masz nieustawioną ścieżkę do folderu tymczasowego dla php. Sprawdź konfigurację serwera.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka