PDA

Zobacz pełną wersję : co poszło nie tak?



dietykon
20-10-2016, 08:17
Na hostingu zewnętrznym mam info:"Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL" nie potrafię wejść do swojej bd przez phpMyAdmin, zmieniałem hasło i nic to nie daje. Po zainstalowaniu na localhoście w wampserwerze przez akeeba pokazuje mi takie cuś:

Bazyl
20-10-2016, 10:09
Na hostingu zewnętrznym mam info:"Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL" nie potrafię wejść do swojej bd przez phpMyAdmin

Jeśli to nie hasło zapytaj hostingodawcę

dietykon
20-10-2016, 12:23
Niestety to OVH i prawie zapomniana usługa 60free mało co tam jest wspierane :( Kontakt z jakąś pomocą techniczną "utrudniony"

zwiastun
20-10-2016, 13:00
Na obrazku widać tylko uwagi o niestandardowych metodach. To nie są błędy. Musiałbyś zmienić poziom raportowania błędów, aby być może zobaczyć, gdzie tkwi problem.
A czy baza danych otwiera się lokalnie np. w phpmyadminie?

dietykon
21-10-2016, 07:24
To są właśnie błędy na lokalu po próbie uruchomienia stronki, samą bazę w phpmyadmin można otworzyć. Właśnie w ten sposób, otwierając poszczególne tabelki powoli odzyskuję treści i przenoszę na nową stronkę działającą na zewnętrznym hostingu za pomocą kopiuj/wklej kodu html z tekstami, oczywiście uruchomienie "normalne" stronki na localhost znacznie by mi pomogło. Co do zamieszczonego obrazka to zastanawiam się czy to nie kwestia zmian w php.ini by tego nie wyświetlało? Przy odzyskiwaniu za pomocą akeeba, uruchamiając kiskstart wyskoczył komunikat, że w związku z nowszą wersją php niektóre funkcje joomli mogą nie działać i powinienem cośtam zmienić w php.ini tylko nie pomnę co :zagubiony:

mjmartino
21-10-2016, 14:29
Hej
Popraw sobie w php.ini w lokalizacji
*\wamp\bin\apache\wersja apache\bin\php.ini


error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE & ~E_STRICT & ~E_DEPRECATED
display_errors = Off
Pozdrawiam