PDA

Zobacz pełną wersję : Linkowanie artykułu do treści istniejącego już innego artykułu



cookie
20-03-2007, 18:58
Witam,
Mój problem polega na braku linkowania artykułu do treści innego artykułu. Mam utworzony pewien artykuł i chcę do słowa "TUTAJ" podlinkować inny artykuł no i nie mogę, ponieważ nawet gdy w menu dodawania linków (Insert/edit link) wpisuję odpowiednie ID artykułu który się ma pojawić po kliknięciu w link to artykuł sie nie pojawia, za to mam jakiś "forbidden". Joomla! 1.0.11 Stable.
Uprzejmie proszę o pomoc. Z góry dziękuję:)

stone
20-03-2007, 22:08
Możesz dać link do stronki, tylko tak aby ten problem był widoczny

cookie
21-03-2007, 14:19
http://ellie.pl/index.php -> w mainmenu "Rasy kotów" -> pierwszy link na stronie "hodowle w Polsce".

I właśnie strona z adresami hodowli jest podlinkowana do "hodowle w Polsce" i mi się nie otwiera tylko wyskakuje "forbidden" :( Administruje stronę przez Firefoxa bo jak robię to przez IE to mam błędy, np. w edytorze artykułów. Ale wróćmy do tych linków - nawet jak dziś próbowałam podlinkować google to też wyskakuje "forbidden". Czy to oznacza że mam jakiś poważny błąd w joomla?

stone
21-03-2007, 22:33
Brakuje Ci wartości Itemid w linkach, jezeli nie jest ona wstawiana automatycznie do pisz ja recznie, najlepiej aby miała ona taką samą wartośc jaki Itemid linku w menu głównym

cookie
21-03-2007, 22:37
Właśnie tak zrobiłam, zmieniłam sobie edytor bo ten WYSIWYG chyba ma u mnie jakiś błąd, no i we wszystkich linkach to pozmieniałam... no i teraz wszystko działa:) Dziękuję za pomoc.