PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja do wersji 3.6.4 - input (password)



feronek
29-10-2016, 20:52
Hej, po aktualizacji do wersji 3.6.4 na stronie zamiast strony mam pole input z labelem password i przycisk.
Do panelu admina mogę się dostać ale praktycznie wszystkie zakładki poza globalną konfiguracją przerzucają mnie do powyższego widoku.
O co chodzi i co mogę z tym zrobić?

Dzięki z góry za pomoc.

zwiastun
29-10-2016, 21:23
Czy tylko z polem hasła? Bo jeśli już, to powinno być okno ponownej autoryzacji, a po zalogowaniu się wszystko powinno wrócić do normy. Jeśli nie wraca, możliwe, że aktualizacja się nie powiodła. Odtwórz witrynę z kopii i zaktualizuj ponownie (wcześniej uaktualnij rozszerzenia)

feronek
29-10-2016, 21:33
Sęk w tym, że po wylogowaniu nie mogę ponownie się zalogować do panelu admina. Prawdopodobnie to jest problem z firewallem Brute Force Stop ale.. wyłaczyłam go w bazie i mimo wszystko cały czas mam ten sam ekran z inputem password :-(

zwiastun
29-10-2016, 22:23
Może nie wyłączyłaś wszystkiego? Wyczyść cache przeglądarki.
Najszybsza i najskuteczniejsza metoda odzyskania sprawności witryny: odtworzenie z kopii, wyłączenie firewalla, aktualizacja rozszerzeń, aktualizacja do 3.6.4.

feronek
29-10-2016, 23:35
Może problem leży w tym, że próbuję zaktualizować wersję 3.5.1 do wersji 3.6.4. Ale spróbowałam zaktualizować wersję 3.5.1 do wersji 3.6.0 ręcznie (nadpisanie plików instalatora) i też pojawia się ten ekran z inputem password

zwiastun
30-10-2016, 00:07
To może być problem, bo między tymi wersjami było sporo zmian, w tym zmiany w aktualizatorze. Z komunikatu, który widzę na stronie, wynika ewidentnie, że proces aktualizacji nie przebiegł do końca. Możesz spróbować przerzucić ręcznie pliki komponentu com_joomlaupdate, ale to niczego nie gwarantuje. Niemniej, spróbuj.

feronek
30-10-2016, 00:36
Przerzuciłam ręcznie komponent com_joomlaupdate i teraz w trakcie aktualizacji przerywa ją i pojawia się komunikat błędu: Fatal error: Class 'JAuthenticationHelper' not found in /kajman/administrator/components/com_joomlaupdate/views/upload/tmpl/captive.php on line 15

zwiastun
30-10-2016, 00:54
Skoro wybrałaś tę drogę... to teraz przerzucaj cały Joomla 3.6.4, bo trudno zgadywać, czego on jeszcze nie wczytał (przerzuć paczkę na serwer do katalogu głównego i rozpakuj na serwerze, zastępując wszystie pliki. Potem usuń katalog installation.

feronek
30-10-2016, 01:05
Już tak robiłam wcześniej i po nadpisaniu wszystkich plików nadal pojawia się ten ekran z inputem :-(

zwiastun
30-10-2016, 01:26
Czy masz backup strony sprzed aktualizacji. Jeśli tak, wystaw mi gdzieś do pobrania (adres na PW) - odtworzę u siebie i obadam

zwiastun
30-10-2016, 02:23
Rozwiązane. Witryna zhakowana.