PDA

Zobacz pełną wersję : Sobipro po zainstalowaniu błąd 500



patox
30-10-2016, 00:14
Dzień Dobry/Dobry Wieczór
Zainstalowałem na serwerze Sobipro, dodałem wbudowany przykład do menu i przy włączaniu początkowo miałem problem 403, rozwiązałem to przez nadanie uprawnień, ale pojawiał się błąd 500. Włączyłem wyświetlanie błędów i pokazuje mi się to:
Fatal error: Call to undefined method SPSectionsView::determineTemplate() in .../components/com_sobipro/lib/ctrl/front.php on line 80
Próbowałem zainstalować starszą wersję sobipro i też miałem błąd 500. Na localhoście na xamppie próbowałem zainstalować oddzielnie sobipro i działał mi tak, że wszystko się wyświetlało, ale kategorie były przesunięte bardzo w lewą stronę aż wychodziły poza content. Czy da się to naprawić, albo czy są jakieś inne darmowe komponenty do joomli 3.6, gdzie mogę stworzyć ogłoszenia, albo/i katalog firm?

patox
30-10-2016, 20:01
EDIT: Dzisiaj próbowałem założyć to jeszcze raz i wyświetla mi się taki błąd, poniżej też linie od 82 do 87
Parse error: syntax error, unexpected '[' in .../components/com_sobipro/lib/ctrl/section.php on line 83
if ( SPRequest::cmd( 'sptpl' ) ) {
$url = [ 'sptpl' => SPRequest::cmd( 'sptpl' ), 'sid' => SPRequest::sid(), 'title' => Sobi::Cfg( 'sef.alias', true ) ? $this->_model->get( 'nid' ) : $this->_model->get( 'name' ) ];
}
else {
$url = [ 'sid' => SPRequest::sid(), 'title' => Sobi::Cfg( 'sef.alias', true ) ? $this->_model->get( 'nid' ) : $this->_model->get( 'name' ) ];
}