PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zalogować się do zaplecza - Akeeba Admin Tools Pro



james.bien
02-11-2016, 13:37
Witajcie!
Najnowsza wersja Joomla.
PHP 7.0
Po instalacji Akeeba Admin Tools Pro i wylogowaniu się, nie mogę zalogować się do zaplecza. Wpisując adres moj_host/katalog/administrator otwiera stronę startową moj_host/katalog. Po 3 próbach (tak, jak jest ustawione w AdminTools) wyświetla mi standardowy komunikat "You are a spammer, hacker or an otherwise bad person."
Czegoś nie wiem. Podpowiedzcie.

Pozdrawiam
JB

zwiastun
02-11-2016, 13:51
Ustawiłeś dodatkowy człon adresu do zaplecza i go nie dopisałeś.
Musisz teraz wyłączyć AdminTools

Go inside the plugins/system/admintools/admintools directory on your site. You will see a file named main.php. Rename it to main-disable.php. This will turn disable the Web Application Firewall from executing and you can access your site's back-end again. After you have fixed the cause of your issue remember to rename main-disable.php back to main.php, otherwise your site will remain unprotected!

james.bien
02-11-2016, 14:22
Dzięki za szybką odpowiedź :up:.
Na szczęście miałem zapisany "Tajny parametr URL administratora", którego oczywiście nie dopisywałem jako członu adresu. Tego właśnie nie wiedziałem. Teraz już wszystko cacy - mogę się zalogować no i studiować ustawienia AT.
Przy okazji zapisuję również sobie instrukcję, jak wyłączyć AdminTools. Może się przydać.

Pozdrawiam
JB

wini74
08-02-2017, 14:38
u mnie ten sposób wyłączenia co podał Zwiastun - nie działa
jak można zrobić to w inny sposób?

wini74
08-02-2017, 15:34
chyba najprostsze rozwiązanie
Jeśli zaplecze administracyjne stanie się niedostępne, należy za pomocą protokołu FTP lub menedżera plików hosta usunąć z katalogu administratora pliki .htaccess i .htpasswd.