PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie atrybutów do artykułów?



Yebaniutky
04-11-2016, 09:40
Witam Panowie. Mam następujący problem... Chcę umieszczać na stronie pliki (mogą być w postaci artykułów), tylko chciałbym aby te artykuły miały dodatkowe atrybuty po których wyszukiwarka wyszukiwała by pliki. Na przykład: Tarcza samochodowa do samochodu opel vectra. No i chciałbym aby w wyszukiwarce była możliwość ustawienia sobie w wyszukiwaniu marki, modelu samochodu. Tak jak jest np. w sklepach internetowych. Niestety z tego co widzę joomla jest chyba zbyt uboga...

moje
04-11-2016, 11:09
A od czego są tagi w artykułach?

Yebaniutky
04-11-2016, 12:10
Nie o to mi chodziło... Miałem na myśli coś takiego że robię sobie atrybuty danych plików. Dajmy na to mam 1000szt spodni, bluz itp. różnych marek (puma, nike, adidas). I chcę aby osoba szukająca mogła sobie zawęzić wyszukiwanie wybierając z listy producenta lub typ ubioru.

moje
04-11-2016, 18:10
Czyli na tagach się tego nie da zrobić?

To co piszesz, to nic innego jak kategorie wystarczy sobie ustawić odpowiednią strukturę kategorii i pod kategorii. W wyszukiwaniu można również korzystać z kategorii.

zwiastun
04-11-2016, 18:17
Możesz skorzystać z komponentu tzportfolio plus, który oferuje takie mozliwości. We wcześniejszej wersji (bez plus) oferował je na standardowych artykułach.
Możesz skorzystać z rozszerzenia artykułów o pola dodatkowe (co najmniej trzy są dostępne, jedno polskie). Możesz wreszcie poczekać do wydania J 3.7, w którym będa dodatkowe pola.