PDA

Zobacz pełną wersję : Podwojny baner na stronie



zoki
20-03-2007, 22:38
Witam

Mam problem z banerem. Otoz chcialbym by baner wyswietlas sie w konkretnej pozycji (w moim przypadku w pozycji "top"). Zmienilem wiec w ustawieniach modulu Baner polozenie na "top". I wszystko byloby OK (poniewaz baner prawidlowo sie wyswietla w pozycji "top") ale niestety, jednoczesnie wyswietla sie w domyslnym miejscu, czyli w naglowku. Czy ktos wie dlaczego tak jest?

PS. Wiem oczywiscie ze w kodzie templatki moglbym wywalic linijke ladowania banera do naglowka strony, ale nie chce tego robic, poniewaz chcialbym by w naglowku wyswietlal sie inny baner. W tym celu skopiowalem modul Baner i w tym skopiowanym przypisalem mu pozycje "baner". I choc kazdemu przypisalem inne ID klienta to i tak w obu miejscach (czyli "top" i "baner") wyswietlaja sie na przemian oba banery.

Z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam

stone
21-03-2007, 21:58
Jaką masz wersję Joomli?

zoki
22-03-2007, 22:33
1.0.11 Stable

Przepraszam ze od razu nie podalem wersji

stone
22-03-2007, 22:39
Hmm teoretycznie powinno działać, a ograniczyłeś liczbe wyświetlanych bannerów dla każdego modułu.
Ewentualnie możesz spróbować jakieś rozwiązanie alternatywne : http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,1107/Itemid,35/

zoki
22-03-2007, 23:08
Ograniczylem poprzez wpisanie ID klienta, a ze kazdy z klientow ma przypisany tylko jeden baner wiec wywnioskowalem ze to powinno wystaczyc. Innego ograniczenia nie zrobilem. Prawde mowiac nie wiem jak inaczej ograniczyc