PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana koloru tła oraz czcionki w dymku po najechaniu myszką.



Oddajkota
06-11-2016, 12:41
Witam,
Pracuje nad pewnego rodzaju stroną i mój problem polega na braku pomysłu gdzie moge znalezc linijke kodu odpowiedzialną za wyświetlanie dymku z tekstem po najechaniu na tekst. Wyświetla się wtedy dymek o kremowym jasnym tle i białymi napisami i lekko szarawą ramką. Po sprawdzeniu w programie graficznym kolorów pipetą na zrzucie ekranu kolory przedstawiają sie nastepujaco: ramka d4d5aa, tlo ffffcc, tekst ffffff . W template.css tych kolorów nie ma w ogóle. Chciabym zmienic te kolory na inne, gdzie moge znalezc linijke kodu za to odpowiadajaca? Ponizej miejsca w ktorych wystepuje taka stytuacja.

89398938

Dymki te pojawiają sie w momencie gdy najezdzam myszka na napis tytuł, autor, odsłony a na kolejnej stronie w momencie gdy najezdzam na ilosc plikow do pobrania w tym wypadku 0.
Prosze o jakies wskazowki :)
Z gory dziekuje
Jacek.

Bazyl
06-11-2016, 13:36
To ja witam :-)

Podaj adres strony...

Oddajkota
06-11-2016, 15:53
www.bliskoprawdy.pl (http://www.bliskoprawdy.pl) to jest adres strony na której znajduje sie mój problem :)

p.s - nie lubie rejestrowac sie świeżo tyle co na nowym forum i od razu wchodzic w dzial pomoc, bezproduktywnie pytając co moge zrobic zeby cos... :D

szydlak
06-11-2016, 17:08
div.tooltip
w general.css

Oddajkota
06-11-2016, 17:42
nie posiadam takiego pliku w tym stylu mam tylko custom.css, editor.css, print.css template.css

szydlak
06-11-2016, 17:49
http://www.bliskoprawdy.pl/templates/system/css/general.css

Oddajkota
06-11-2016, 18:04
Szydlak jestes mistrzem :D dziękuje :)

tu wklejam tą część kodu dla innych jesli by ktos szukal tego samego :)


/* Tooltips */div.tooltip {
float: left;
background: #3a2e3f;
border: 1px solid #00000;
padding: 5px;
max-width: 200px;
z-index:13000;
}

+ wyczyscilem przestarzale pliki w panelu admina oraz cookiesy w przegladarce dopiero wtedy zaszła zmiana widoczna na www u mnie w przegladarce.

Pozdrawiam! :)