PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uruchamianiem strony po wgraniu szablonu



michalb
26-11-2016, 16:35
Czesc. Mam taki problem. Po wgraniu szablonu kiedy wlaczam preview site i wlacza sie strona z /index.php ale strona nie uruchamia sie tylko jest komunikat The domena page isn’t workingdomena redirected you too many times.


Try clearing your cookies (https://support.google.com/chrome?p=rl_error&hl=en-US).


ERR_TOO_MANY_REDIRECTS .
Cookies czyscilem i to nic nie dalo. Strona uruchamia sie jednak gdy wpisze domene bez /index.php, ale dalej czyli klikajac na jakas pozycje w menu strona dziala jak poprzednio.
Czy ktos wie co zrobic?
Podejrzewam ze chodzi o bledne lacza miedzy szablonem a srewerem ale nie wiem jak to sprawdzic.
Pomozcie.

dawidryba11
26-11-2016, 17:59
A cache strony wylaczyles? Raczej szablon nie odpowiada za przekierowanie i urle tylko core J!. Sprawdz na wszelki wypadek index.php szablonu, moze tam jakis krzak siedzi. Daj link, bedziemy mogli sprawdzic co i jak.

Jak zmienisz szablon na defaultowy to smiga bez problemu?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

michalb
26-11-2016, 22:21
Dzieki za odpowiedz.
W miedzy czasie przeinstalowalem joomla i zmienilem 3.6 i wgrałem jeszcze raz te templatke i efekt jest taki, ze ze sciezka .../index.php nie dziala dalej, ale za to zaczely dzialac podstrony i w zasadzie to najwazniejsze, bo strone odpala sie bez index.php, ale przy okazji moglbys mi wyjasnic o co z tym chodzi? Bo jak wlaczam view site w dolnym lewym rogu panelu administratora to wszytko dziala ok, a jak wlaczam podglad strony z pasku power admin to wlacza mi sie strona w postaci: .../index.php i wtedy wlasnie pojawia sie ten pierwszy komunikat.
Przy okazji jak sie wylacza cash strony? Co do przekierowania to ja nie wiem, specjalista w tej dziedzinie nie jestem.
Dzieki.