PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działajacy moduł BT Google Maps v 2.1.0 na Joomla 3.6



Zygmunt Kowalski
27-11-2016, 23:52
Witam
Świeżo pobrany i zainstalowany moduł ze strony producenta http://bowthemes.com BT Google Maps v 2.1.0 zainstalował się prawidłowo, przypisałem go też do pozycji menu oraz do pozycji left szablonu Blue Lotus.
Niestety wyświetla sie tylko ramka modułu i NIC. Absolutnie NIC(!). O co tu chodzi ?

8964
kowalski pozdrawia:)

alex51
28-11-2016, 07:33
Nie wiem jak przypisałeś wspomniany moduł do pozycji menu, ale to nieważne dla poruszonego problemu. Czy oprócz instalacji dokonałeś również konfiguracji modułu? Rozważ ewentualne podanie mi dostępu do zaplecza swojej strony na PW, bym mógł tam zajrzeć i być może pomóc.

StudioPrzyLesie
28-11-2016, 11:59
Przypuszczalnie chodzi o API map google. Od czerwca wprowadzili zmiany i bez tego ani rusz :( Sprawdź czy w konfiguracji masz wpisane powyższe API (odpowiednio najpierw musisz je stworzyć w aplikacji google)

Zygmunt Kowalski
28-11-2016, 15:59
Z modułu BT Google Maps byłem zmuszony zrezygnować . Im chodzi o jakieś API. Ja nie bedę występował o te API. Zainstalowałem sobie plugin umieszczany w artykule o nazwie Embed Google Map. Działa b.dobrze. Mam już spokój duszy.:)

Ps. Dziekuje bardzo za propozycję Twojego wejścia na zaplecze. Na pewno skorzystam ( nie daj Boże) z tego w jakiejś sytuacji krytycznej.
pozdrawiam
ZK

StudioPrzyLesie
28-11-2016, 19:00
Do wstawienia prostej mapy google w artykule nie potrzeba żadnego dodatkowego pluginu (obciążającego stronę), tylko bezpośrednio z map google można to zrobić poprzez funkcję "udostępnij" - kopiujemy kod ramki wklejamy na stronie. Proste/skuteczne/szybkie :)