PDA

Zobacz pełną wersję : Panel Administracyjny - Problem :/



Krzy-siek
21-03-2007, 12:13
Witam.

Temat znalazlem wczesniej na forum, ale nie jest on rozwiazany, wiec pozwolicie , ze zaczne jeszcze raz. Nie moge sie zalogowac do panelu administracyjnego. Po wpisaniu prawidlowych danych [login, haslo] pojawia mi sie komunikat:

" Nie jesteś zalogowany "

Jeszcze w czoraj wszystko dzilalo poprawnie, ten blad zaczol pojawiac sie doslownie z minuty na minute :/

Bardzo prosze, o pomoc, bardzo duzo czasu spedzilem nad ta witryna i nie chce teraz tego wszytskiego stracic. Czy ten problem da sie w ogole jakos rozwiazac??

Pozdrawiam Krzy-siek

stone
21-03-2007, 22:16
Sprawdż czy link z którego się logujesz nie ma / na końcu.
A jak stało się to nagle to jest szansa ze coś się na serwerze zmieniało, skontaktuj się ewentualnie z adminem serwera

Krzy-siek
22-03-2007, 10:40
Link z ktorego probuje sie logowac jest poprawny ... do Administracji juz pisalem 2 razy i cisza ... a gdybym pliki Administracyjne podminil na nowsze lub starsze mogloby to pomoc? Pytam, bo nie chce czegos zepsuc ...

Proboalem tez utworzyc nowego uzytkownika i w bazie danych przydzielilem go do grupy Super Adminitratorow ... niestety tez nie pomoglo :/

EDIT:
probowalem przywrocic baze danych sprzed kilku dni ... jak jeszcze wszystko bylo OK i tez nie dziala ... wiec gdzie jest BLAD ?? Podmienialem pliki administracyjne - bez skutku :/

Jest w satanie ktokolwiek mi powiedziec - cokolwiek o tym ??

stone
22-03-2007, 22:17
Aby nowy użytkownik miał prawa Super Admina musi mieć:
1.)w tablei jos_users kolumnę usertype - Super Administrator oraz kolumne gid - 25
Także sprawdź jeszcze co jest w kolumnie gid

Krzy-siek
22-03-2007, 22:41
Stone sprawdzalem wszystko jest dobrze, te dane ktore napisales tez sa poprawne, ale mimo to nie chce dzialac ... naprawde juz mi rece opadaja :/

stone
22-03-2007, 22:43
Zainstaluj w jakims podakatalogu joomlę na innym prefixie na tej samej bazie i zobacz czy się zalogujesz do admina

Krzy-siek
22-03-2007, 22:48
ok ... napisze tu rezultat

Krzy-siek
22-03-2007, 23:13
sorki,ze post pod postem ... zainstalowalem jommle na innech prefixach i na tej samej bazie i ... nie moge sie zalogowac do panelu :/ czy to oznacza,ze cos jest nie tak z baza danych ??

stone
22-03-2007, 23:57
Problem jest generalnie ujmując z serwerem. Skontaktuj się z adminem.
A czy przy instalacji miałeś wszystko na zielono?

Krzy-siek
23-03-2007, 10:43
no nareszcie odpisali z hostingu...moze cos zrobia ... jak uda sie im to naprawic, to napisze co zrobili, moze wreszcie bedzie jakies wyjscie z takich sytuacji ...

@Stone wielkie dzieki za pomoc i Twoj czas

Krzy-siek
26-03-2007, 19:24
obiecalem wiec pisze ... Administracja i pomoc techniczna serwera nie pomogla ... przeinstalowalem joomle :/

czarofnik
28-03-2007, 12:22
mam ten sam problem ;/ to co musze wszystko instalowac od nowa ;/?????????

jeszcze mam jeden problem bo nie moge zakladac katalgow odmowa dostepu

Kurcze instalacja calej joomli od nowa wszytskie moduły i inne pierdoły to stracony dzien :( a serwis musi działać ehhhhh

w pionie technicznym tez nic nie pomogli jak narazie !?