PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek galerii efekt powiększenia dla wszystkich zdjęć



grzesiek2
01-12-2016, 14:00
Witam, mam galerię sigplus (dodatek) i (najnowsza wersja joomla) i pewne pytanie, otóż na podstronie wczytywane są zdjęcia z dwóch folderów np.

wiosna
{ścieżka do folderu wiosna}

lato
{ścieżka do folderu lato}
W folderze wiosna jest powiedzmy 5 zdjęć a w lato 3 zdjęcia. jak przeglądamy zdjęcia w folderze wiosna to w powiększeniu mamy tylko te 5 zdjęć a czy jest możliwość aby w efekcie powiększenia przejść przez
wszystkie zdjęcia?
W chwili obecnej jest tak że przeglądniemy 5 fotek i ponownie musimy kliknąć w zdjęcie w folderze lato aby te zdjęcia przeglądać w powiększeniu. Wiem że raczej jest to mało prawdopodobne aby to
było możliwe z tą galerią ale może jest inna która by na to pozwalała?
Z góry dziękuje za pomoc.

Karol99
01-12-2016, 18:17
Jeżeli rzecz dotyczy niewielkiej liczby zdjęć, to pożądany efekt uzyskasz przy użyciu edytora JCE z dodatkiem Mediabox. Piszę "niewielkiej liczby", bo w tym wypadku każde zdjęcie osadzasz na stronie indywidualnie, więc przy dziesiątkach zdjęć byłoby co robić (sigplus sam wczytuje wszystko ze wskazanego katalogu, więc ręcznej roboty dużo mniej)

grzesiek2
01-12-2016, 23:11
Właśnie rzecz dotyczy niestety dużej liczby zdjęć ponad 300:) zastosowałem inne rozwiązanie wstawiłem wszystko do jednego folderu a uporządkowanie zrobiłem poprzez podpisy zdjęć ab, ac, ad, af, i dalej ba, bb, bc itd.
Mam więc kontrolę nad tym aby zdjęcia były w takiej kolejności jak zamierzałem. Myślałem o podpisie zdjęć ale to za dużo zabawy:)
Dzięki za info na przyszłość się przyda:)