PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze zmiana hasła do bazy danych



Zygmunt Kowalski
14-12-2016, 00:30
Zmieniłem hasło do bazy danych wprowadzając nowe hasło w miejsce starego w pliku configuration.php
Następnie próbowałem zalogować się do bazy na nowe hasło w panelu myadmin. Niestety nowe hasło nie wpuszcza. A stare już nie wpuszcza:zly:
Oczywiście logowanie do zaplecza też jest nie możliwe, zwraca komunikat że " nie można połączyć się z bazą danych":obojetny:
Proszę o wskazówkę w tej sprawie.
Kowalski

alex51
14-12-2016, 08:25
Zmieniłem hasło do bazy danych wprowadzając nowe hasło w miejsce starego w pliku configuration.php
Nie wiem, czy dobrze odczytałem sens z powyższego, bo czy najpierw zmieniłeś hasło do bazy danych przez CPanel i później nowe hasło wpisałeś do pliku configuration.php, czy też próbowałeś dokonać zmiany hasła samym wpisem do pliku configuration.php?
Jeśli zrobiłeś to prawidłowo, czyli zmieniłeś hasło do bazy danych przez CPanel i później nowe hasło wpisałeś do pliku configuration.php, to nie powinieneś mieć żadnych problemów.
Skoro są opisane przez Ciebie kłopoty, to musisz poprawnie zmienić hasło. Proponuję najpierw zastosować przywrócenie starego hasła w zawartości pliku configuration.php przez ftp.