PDA

Zobacz pełną wersję : Po przejściu z Joomla 2.5 na 3 zniknęły reklamy adsense



Peterborough24
14-12-2016, 03:30
Witam
Zmieniłem Joomla na 3,6 i nie wyświetlają się reklamy Adsense. Wpisuję kody Adsense w edytor TinyMCE w source code, w zabronione elementy mam wpisane "script,applet,iframe" i nic nie działa. Zostawiłem sobie kopie starej kopii 2,5 dla kopiowania artykułów i tam wszystkie reklamy w dalszym ciągu chodzą. Na wszelki wypadek wyłączyłem tą Joomla 2,5 i tez nic Może ktoś podpowie, doradzi, bardzo proszę. Dziekuję
Darek

pkosela
14-12-2016, 08:25
w zabronione elementy mam wpisane "script,applet,iframe" i nic nie działa
No, skoro są zabronione, to nie działają, są usuwane, czyli kod reklamy jest niekompletny, więc się nie wyświetla...
Chyba że źle zrozumiałem.
A nie lepiej poszukać odpowiedniego dodatku do reklam?

Peterborough24
16-12-2016, 03:31
Nie, nie są zabronione. Już się wyświetlają. Nie wiem czemu nowa Joomla potrzebowała tak dużo czasu aby te reklamy zaakceptować, oczywiście Google tak zwlekało.
A co do dodatku do reklam wspomnianego przez Ciebie...Co miałeś na myśli?
Bardzo proszę podpowiedz, bo ja jeszcze mało doświadczony w temacie. Każda rada na temat się przyda.
Dziekuję

pkosela
16-12-2016, 12:41
Nie, nie są zabronione
Napisałeś:

w zabronione elementy mam wpisane "script,applet,iframe"
Czyli w którym zdaniu jest nieprawda?



Nie wiem czemu nowa Joomla potrzebowała tak dużo czasu aby te reklamy zaakceptować, oczywiście Google tak zwlekało.
Tego nie rozumiem, najpierw winny jest Joomla, potem Google...



A co do dodatku do reklam wspomnianego przez Ciebie...Co miałeś na myśli?
Żeby znaleźć odpowiedni dodatek, dzięki któremu nie będzie trzeba wklejać kodu reklamy wykonując wygibasy i zastanawiać się, czy sam sposób w jaki to robimy jest dobry.
Szukać można np na JED, czyli tu: https://extensions.joomla.org