PDA

Zobacz pełną wersję : Przesunięcie strony głównej



szefomen
29-12-2016, 13:12
Witam, w Joomli 3.6.5 stworzyłem witrynę, 10 pozycji menu, do każdej oprócz Home (głównej) są przypisane odpowiednie kategorie, do zakładki Wydarzenia i galerie stworzyłem kategorię Wydarzenia i podkategorie Wydarzenia2017, Wydarzenia2016 itd. Do pozycji menu Home przypisałem podkategorię Wydarzenia2017 (aktualną) w formie przeglądu artykułów. Po wejściu na stronę główną (Home) i kliknięciu w dowolną inną zakładkę następuje przesunięcie strony w lewo o kilka px, przeglądanie zakładek oprócz Home nie powoduje przesunięcia, po kliknięciu na Home strona znów się przesuwa... Można jakoś sprawić, że nie będzie przesunięcia?
Pozdrawiam

zwiastun
29-12-2016, 15:43
Link do strony

szefomen
29-12-2016, 19:07
http://viking.radom.pl

- - - Updated - - -

Zauważyłem właśnie, że to samo jest z pozycjami menu Linki i Kontakt...

- - - Updated - - -

Doszedłem już chyba dlaczego tak się dzieje... Do zakładek oprócz Home, Opłaty, Linki i Kontakt wklejałem treść ze starej strony, co prawda czyściłem formatowanie ale jak widać trzeba wpisać ręcznie :podstep:

- - - Updated - - -

Niestety wpisanie tekstu nie rozwiązuje problemu :obojetny:

- - - Updated - - -

Dobra problem rozwiązany, tzn. problemu nie było, za bardzo pośpieszyłem się z nowym tematem na forum, proszę o usunięcie tematu, ps. nie zauważyłem, że strona główna i kilka innych pozycji miało więcej treści i automatycznie w przeglądarce odpalał się po prawej scroll i automatycznie zawartość poszła w lewo :lol:. Jeszcze raz bardzo przepraszam za zaśmiecanie forum...

szefomen
30-12-2016, 12:21
Problem rozwiązałem umieszczając w pliku personal.css w body wpis overflow: scroll, teraz pasek jest na stałe i nic się nie przesuwa :DD
Pozdrawiam