PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc - jak zaimportować do Xampa już wykonaną stronę.



Daniel_L
02-01-2017, 10:59
Otrzymałem od firmy(firma już nie istnieje, nie ma z nią kontaktu) gotową stronę zrobioną w Joomla. Chciałbym tę stronę podejrzeć w zainstalowanym na komputerze Xampie. Przegrałem wszystko co otrzymałem do katalogu htdocs, niestety po wejściu w przeglądarkę 'localhost/www' dostaje taki komunikat :

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\www\libraries\joomla\filter\filter input.php on line 582
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\www\libraries\joomla\filter\filter input.php on line 584
Infinite loop detected in JErrorInfinite loop detected in JErrorDo

"Bład spowodowany jest zwykle niepoprawnymi ścieżkami w pliku configuration.php bądź niepoprawnymi danymi do połączenia z bazą danych."
Domyślam się, że potrzeba podpiąć plik bazy danych(jeśli tak to który i gdzie go znajdę), stąd moje pytanie jak to zrobić bym stronę tę mógł podejrzeć w przeglądarce w pełnej okazałości..? Rozwiązania problemu szukałem na necie, ale nie znalazłem dokładnej informacji.
Z góry dziękuję za pomoc.

palyga007
02-01-2017, 20:04
Zobacz tutaj:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?73711-Ostrze%C5%BCenia-w-1-kroku-instalacji-nowej-wersji-joomli-2-5-14-w-%C5%9Brodowisku-xampp!