PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zapisaniem zmian w artykułach, komponentach i ustawieniach joomla 3.6.5



lukasu22@wp.pl
05-01-2017, 11:26
Hej,

Proszę o pomoc gdyż nie działają mi klawisze zapisz i zapisz i zamknij w artykułach i ustawieniach.

Jest taka sytuacja:

Zbierałem nową stronę internetową pod adresem new.domena.pl
Wszystko jest fajnie, wszystko działa. Przyszedł czas aby stronę przenieść na folder domena.pl

Zainstalowałem joomla 3.6.5 w folderze domena.pl. Zainstalowałem wszystkie dodatki, moduły, komponenty

Wyeksportowałem bazę danych z domeny new.domena.pl

Następnie wykasowałem zawartość bazy domena.pl i zaimportowałem bazę z new.domena.pl

No i to się zaczęły problemy. Strona nie działałam. Podmieniłem plik configuration.php z strony new.domena.pl do folderu domena.pl i stronka zaczeła działać jak ta lala.

Problem z tym, że jak loguje się do panelu admina na stronie domena.pl to nie mogę zapisać zmian w ustawieniach, artykułach i niektórych komponentach.

Czy możecie mi napisać co robię źle???? Starałem się znaleźć jakieś informacje na ten temat ale z reguły wątki kończyły się, że ktoś rozwiązał problem ale nie napisał jak to zrobił :-(

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Łukasz

maskodka
05-01-2017, 14:17
wyloguj się z zaplecza strony i wyczyść pamięć podręczną przeglądarki całą historie
2 sprawdz
na Chrome