PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam rozszerzenia do pisania książki na stronie - czy jest coś takiego...?



Ecky
15-01-2017, 14:33
Chciałbym pisać książkę na stronie. Książka ma mieć branżowy charakter, w związku z czym nie będzie problemem to, że będzie pisana stopniowo, stopniowo mają być dodawane i uaktualniane kolejne rozdziały i treści. Nie wiem czy typowe dodatki przeznaczone na bloga są do tego najlepszym rozwiązaniem... Chciałbym też mieć możliwość zapisania takich stworzonych treści np w pdf i żeby to miało strukturę książki - o ile to możliwe.

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z takim problemem i mógłby polecić jakieś rozwiązanie....?
:)

Jola
15-01-2017, 19:17
Czy artykuł spełnia Twoje wymagania?
Do bardziej "wypasionego" prezentowania treści książki służą służą rozszerzenia np. moduły ale ja spotkałam się tylko z wersją komercyjną.
Może ktoś zna inne rozwiązania.

Ecky
15-01-2017, 19:27
Jeśli nie znajdę lepszego rozwiązania to oczywiście po prostu będę wykorzystywał artykuły. A czy możesz polecić jakieś rozszerzenie, które mogłoby się bardziej sprawdzić w takiej sytuacji...? Komercyjne też jest ok.
Co być może jest istotne, książka ma być pisana na już istniejącej stronie i mogę na "wejście" do niej przeznaczyć jedną zakładkę menu głównego. Czyli chodzi o takie rozwiązanie, żeby po kliknięciu w ten jeden element menu użytkownik lądował na "czymś" co pozwoli mu sprawnie nawigować pomiędzy tematami książki...
Chociaż z drugiej strony to z punktu widzenia pozycjonowania każdy rozdział i podrozdział powinien mieć swój oddzielny url, zatem chyba trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie oparte o artykuły...

Jola
15-01-2017, 19:58
Poprzeglądaj na JED (https://extensions.joomla.org/) wpisz w wyszukiwarkę "book"
np. HTML5 Flipping Book