PDA

Zobacz pełną wersję : Custom fields - dlaczego pokazują się wszędzie a nie tylko na karcie produktu?



mar22
23-01-2017, 20:56
Witam

Ustawiłem custom fields dla produktu i okazało się, że pokazują się one nie tylko na kracie produktu,
ale także w liście produktów z kategorii, co rozsypało cały układ :(

Dziwna sprawa, custom fields nie jest potrzebne do wyświetlenia na liście produktów, gdzie pokazują
się 3, czasem 4 produkty w wierszu, dopiero gdy się wejdzie w szczegóły powinny być widoczne takie opcje.

Czy jest jakieś ustawienie, o którym nie wiem, które decyduje o wyświetlaniu w określonych miejscach
custom fields? Mam VM3.0.18.9

Jeśli ktoś miał już taki problem, lub wie jak go rozwiązać to będę wdzięczny za pomoc :)

Pozdrawiam
Marcin

mar22
24-01-2017, 06:58
Witam ponownie

Znalazłem częściową odpowiedź na moje pytanie, otóż dlaczego "custom fields" (czyli: pola dodatkowe) pojawiają się na listach produktów,
otóż wystarczy zmienić wartość w: Komponenty-> Virtuemart -> Konfiguracja -> i przejść do zakładki: (taba) "wygląd sklepu", i tam w ramce: Lista produktów,
zmienić wpis: "Pokaż pola dodatkowe na stronie przeglądania produktów"

Niestety w dalszym ciągu nie wiem dlaczego pojawiają się one w module VM "ostatnio oglądane produkty" :(
Nigdzie nie widzę opcji, która mogłaby je wyłączyć :(
Fakt, odpowiada za to inny plik, ale kurcze tam wszystko zbite jest w tablicy a za diabła nie wiem gdzie ona jest definiowana :(
Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam
Marcin