PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie strony



Rowerzysta 70
27-01-2017, 11:34
Witam
Przeniosłem stronę ze zdalnego serwera na localhost na xamppie. Strona chodzi bez zarzutu, lecz kiedy uruchomię ją w Administratorze i chcę dodać artykuł lub zdjęcia pojawia się kilkadziesiąt komunikatów o treści:

Notice: Only variables should be passed by reference in E:\xampp\apps\joomla\htdocs\administrator\modules\ mod_menu\tmpl\default_enabled.php on line 22
Notice: Only variables should be passed by reference in E:\xampp\apps\joomla\htdocs\administrator\modules\ mod_menu\tmpl\default_enabled.php on line 23
Notice: Only variables should be passed by reference in E:\xampp\apps\joomla\htdocs\administrator\modules\ mod_menu\menu.php on line 94
Notice: Only variables should be passed by reference in E:\xampp\apps\joomla\htdocs\administrator\modules\ mod_menu\tmpl\default_enabled.php on line 28
Notice: Only variables should be passed by reference in E:\xampp\apps\joomla\htdocs\administrator\modules\ mod_menu\menu.php on line 94
Notice: Only variables should be passed by reference in E:\xampp\apps\joomla\htdocs\administrator\modules\ mod_menu\tmpl\default_enabled.php on line 34

Strona na serwerze zdalnym pracowała na PHP 5.5.35 i MySql 10.0.28 natomiast na localhoście mam PHP 7.0.13 i MySQL 5.5.5-10.1.19


Dzięki za pomoc

komodore
27-01-2017, 14:26
Spróbuj zmienić poziom raportowania błędów.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Rowerzysta 70
27-01-2017, 17:16
Niestety - uruchomienie pozostałych poleceń w Administracji Joomla powoduje również wyświetlenie w/w komunikatów.

mjmartino
27-01-2017, 20:42
Poziom błędów w php.ini ;)