PDA

Zobacz pełną wersję : Czy w stronie startowej może być podczepiona sekcja lub kategoria



netpagowski
22-03-2007, 13:14
Moze ktoś mial podobną potrzebę i wie jak to rozwiązać.
Chcialbym aby na pierwszej stronie automatycznie pokazywaly sie wszsyskie kategori i artykuły z zadelarowanej sekcji.
Np mam sekcję
1. kultura oraz historia
one dziela się na kategorie a w tych są artykuły
sekcja kultura sklada się z kategori A) malarstwo B)rzeźba
skcja historia sklada się z kategori A) wspołczesna B) startozytna
chciałbym aby na pierwszej stronie pokazał sie taki blog skladajcy się ze wszytskich artykołów znajdujacych się w obu sekcjach zarówno mlarstwo jak i historia.
Czy jest takie ustawieniwe we frontapege aby to tak poukładać.Testowalem i wydaje sie ze szukalłem tego na wszelkie sposoby ale nic takiego nie znalazłem.
Mozna tylko dodac sobie artykuły. A ja chcialbym aby stroa startowa zachowywala sie tak jak blog - artykuły z sekcji. Chciałbym uniknąć aby nie trzeba było do strony startowej przypisyweac za kazdym razem artykoło tylko aby one się automatycznie pobierały z sekcji - ewnetualnie z kategorii. po prostu za k

Z góry dzieki

stone
22-03-2007, 22:09
Zrób tak w menu głównym utwórz link typu Blog z sekcji, wybierz sekcje które Cię interesują (można więcej niż jedną wybrać używając kalwisza Shift lub Ctrl)
Następnie ustaw ją jako pierwszą pozycję w tym menu. Od teraz będzie to Twoja strona główna

netpagowski
23-03-2007, 20:32
To był banał - dzięki.

najciemniej pod latarnią...