PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria + konta użytkowników(profil)



cayser
22-03-2007, 21:33
Witam.
Wiem, już było tysiące takich tematów ale nie znalazłem żadnego który by mi pomógł.
Chodzi oto że prowadzę spory serwis oparty na joomli w którym sam dodaję fotografie użytkowników. Chodzi oto że chciałbym aby użytkownik po zarejestrowaniu się miał możliwość dodawania swoich fotografii sam. Ok zainstalowałem ZoomMediaGallery i po zalogowaniu użytkownik ma możliwość dodawania ale chodzi oto aby dodana fotografia była podpisana loginem użytkownika a nie nazwą autora wysyłaną podczas dodawania. Funkcję znamy nazwy autora w ogóle chciałbym wyłączyć. Chodzi mi o stworzenie galerii z profilami użytkowników. Wiem jest ComunityBuilder ale nie mogę osiągnąć zamierzonego celu nadal. Może ktoś słyszał już o takim problemie i zna miejsce w którym mógłbym znaleźć pomoc, rozwiązanie?

Z góry dzięki
Pozdrawiam
Jarek

kurtz
23-03-2007, 09:28
[...]

cayser
23-03-2007, 10:00
znam skrypt ale nie oparty o joomla... coś jak sympatia.onet.pl, randki.wp.pl, czy ilove.pl. Najprawdopodobniej o tego typu działalność Ci chodzi. Jednak jak wspomniałem. Skrypt nie jest oparty o joomlę.

pozdr.
A na czym oparty jeśli można zapytać?
Osobiście wolałbym coś konkretnie pod joomlę wtedy wszystko jest z jednego worka i lepiej sprawdza się w praktyce. Druga sprawa, chciałbym uniknąć więcej niż jednego panela administracyjnego.

kurtz
23-03-2007, 14:30
[...]

cayser
23-03-2007, 14:51
skrypt napisany jest w php i wymaga bazy MySQL. Jest to oddzielny, niezależny, komercyjny skrypt, ale stabilny ze wsparciem i niezbyt drogi zakładając, że jest to portal taki jak wspomniałem czyli wielko - społecznościowy i nastawiony na zysk.

pozdr
Można prosić o jakieś szczegóły? Gdzie można o tym poczytać?

kargulo
23-03-2007, 18:44
przylaczam sie do kolegi gdzie mozna zdobyc taki skrypt?

kurtz
24-03-2007, 09:20
[...]

djalbert
02-02-2008, 20:10
Jest kilka takich skryptów. Ja nie pamiętam stron itnernetowych ale wystarczy zapytać google.


Przypominam, wszystkie skrypty są komercyjne, kosztują nie mniej jak 150 US $, w większości przypadków nie posiadają spolszczenia i trzeba je wykonywać samemu. Posiadają jednak wsparcie, dozywotni upgrade, etc.

pozdr

No tak ale jest coś niekomercyjnego (nie koniecznie coś bardzo rozbudowanego)??

kurtz
02-02-2008, 20:46
[...]

djalbert
02-02-2008, 21:39
Ja znalazłem Gary´s Cookbook (http://forum.joomla.pl/www.vb-dozent.net) jakby poprzerabiał trochę teksty to bu sie nadawał. Ale jak to zmienić. Np. Zamiast "opisz danie" napisz coś o sobie :-)

zwiastun
02-02-2008, 21:52
Gdzieś to przecież musi siedzieć? I nie na Księżycu! Spojrzałeś chociaż do katalogów komponentu? (niekoniecznie tego, katalag language jest w każdym spolonizowanym komponencie). Przy okazji, starsze wersje G* są dziurawe

djalbert
02-02-2008, 22:09
Nzalazłem coś co może odpowiedzieć na wszystkie tematu związane z założeniem galerii to "MG2" ale dopiero co to znalazłem i nawet nie wiem na czym jest oparte. Ale z opisu pasuje :-) i za FREE